Вихлопна система машини полягає в роботі механізму, що розподіляє газ. Система випуску відпрацьованих газів є різні елементи глушника з вихлопною трубою. Елементи з’єднуються зі спеціальним колектором. Після знаходження в колекторі далі вихлопні гази опиняються в каталізаторі. На наступному етапі вони переходять в резонатор обладнання. В кінцевому підсумку гази виводяться з автомобіля за допомогою глушника.

Складові частини вихлопної системи автомобіля

Тут в деталях розглядається механізм. Вихлопна система машини включає наступні компоненти:

  • Випускний колектор. Ця частина виконує роль відведення газів, охолоджує циліндри двигуна авто. Його виробляють із стійких до різної температурі компонентів.
  • Приймальна труба – виріб складної форми; воно включає кріплення до колектора.
  • Каталізатор. Він допомагає усунути з відпрацьованих газів шкідливі речовини. Вони перетворюються на пару, вуглекислий газ, азот. У деяких авто замість нього встановлюють бюджетний варіант – пламегаситель.
  • Лямбда зонд. Він необхідний для контролю показника кисню, що входить в дані гази. Система включає 1 або 2 кисневих датчика.
  • Фільтр сажі (обов’язковий механізм для дизельного двигуна). Використовується для видалення сажі з відпрацьованих газів.
  • Резонатор, основний глушник. Пристрої необхідні для зниження рівня шуму вихлопних речовин.

Функції вихлопних труб

Вихлопні труби сприяють виведенню газу в атмосферу. Вихлопні труби з’єднують окремі частини вихлопної системи автомобіля в єдиний механізм. Трубопроводи встановлюють між колектором, каталітичним нейтралізатором. У приймальні трубі знаходяться вихлопні гази з високим температурним показником. Для з’єднання резонатора і глушника використовують середню трубу. Її виробляють в формі днища, з огляду на розташування різних вузлів, частин ходового механізму авто. Ефективність процесу вихлопу через труби визначається діаметром виробів, чистотою глушника і каталізатора.

Вихлопні труби роблять із стійкого до спалахів металу. У деяких випадках виробники виготовляють труби з нержавіючої сталі. У машин з продуктивними двигунами фахівці можуть використовувати кілька прийомних труб. З двигуна виводяться продукти горіння, зменшується показник газової токсичності. Відбувається виняток знаходження елементів горіння в салоні машини.

Средняя оценка 0 / 5. Количество оценок: 0

Call Now ButtonПозвонить сейчас