Як продати старий автомобіль? Продаж уживаних автомобілів – процедура довга і складна для автовласника. Не завжди вдається відразу знайти покупця, а тяганина з переоформленням документів додає зайвий вантаж на плечі продавця. Єдине правильне рішення – скористатися послугами компанії по викупу уживаних авто. Часу для оформлення угоди потрібно небагато, а гроші за продаж машини можна отримати в цей же день.

Рекомендації з продажу вживаного автомобіля

Одне з основних правил при продажу транспортного засобу – зовнішній вигляд кузова і салону. Варто подбати про чистоту, відсутність подряпин, вм’ятин, облущіванія фарби. Якщо є незначні проблеми, краще своєчасно їх виправити. Бездоганний стан зовнішнього вигляду впливає на вартість і більше приваблює покупців. У разі зносу компонентів підвіски, необхідно замінити їх перед продажем. Від самостійного миття моторного відсіку краще відмовитися. Це може привести до додаткового ремонту машини, в результаті попадання вологи на електроланцюг.

Перед продажем потрібно провести технічний огляд транспортного засобу та усунути існуючі проблеми. Звернувшись в компанію по скупці вживаного автотранспорту, автовласник може скористатися послугою оцінювача. Спеціаліст проведе детальну діагностику і виставить попередню вартість. Можна обійтися без оцінки і відразу укласти договір з компанією.

Переваги викупу уживаних автомобілів

Співпрацюючи з компанією з викупу уживаних транспортних засобів, продавець отримує бажаний результат за короткий термін. Переваги такої співпраці полягають в наступному:

  • Імовірність максимально вигідної угоди. Фахівці компанії перед продажем проводять всебічний огляд машини і встановлюють кінцеву вартість.
  • Відсутність необхідності пошуку потенційних покупців.
  • Не потрібно витрачати кошти і час на розміщення реклами.
  • Швидке переоформлення всіх необхідних документів.

Для оформлення договору автовласникові знадобляться наступні документи: паспорт, ідентифікатор власника, документи на машину. При оформленні угоди бере участь юрист, який займається укладанням і переоформленням договорів.

Средняя оценка 5 / 5. Количество оценок: 1

Call Now ButtonПозвонить сейчас