Викуп авто Aston Martin. Події на дорогах країни, завдають автомобілістам матеріальні збитки різних ступенів тяжкості, вже давно перестали носити характер надзвичайних ситуацій. Це буденна статистика. Дані цієї статистики стверджують, що майже 20% водіїв потрапляють в аварії протягом першого року свого водійського стажу. А розмір компенсації збитку від страхових компаній, що називається, «залишає бажати кращого». Успіхом можна вважати, якщо страховик по купленій у нього страховці покриє до 50% витрат на ремонт.

Найбільш оперативним, зручним, а також економічним варіантом розрахуватися з постраждалою стороною вважається екстрена продаж свого аварійного авто компанії, що займається терміновий викупом автомобілів. 

Автовикуп битих авто в Києві на вигідних для продавця умовах

Уникнути всіх перерахованих вище незручностей і переплат вам допоможе наша послуга терміновий автовикуп автомобілів Aston Martin в Києві після ДТП. Наша компанія по найсправедливішим в Києві цінами викуповує будь-які автомобілі. Пропоновані клієнтам ціни на викуп несправної машини лише максимум на 5-7% нижчими від ринкових розцінок. Але наші клієнти надійно захищені від тривалих очікувань грошей за проданий автомобіль. Всю суму, на яку наші оцінювачі оцінили авто б / у після аварії, продавець отримує в разі своєї згоди на угоду протягом години після підписання договору купівлі / продажу на авто після ДТП.

Які моделі Астон Мартін ми викуповуємо?

Всі моделі Астон Мартін, в тому числі DB9, Rapide, Vanquish, Vantage.

Як зв’язатися?

Через спеціальну форму заявки на сайті, або за телефонами: (067) 407-03-60 , (098) 152-97-43, (044) 46-666-54.

[ratings]

Средняя оценка 4.8 / 5. Количество оценок: 5

Меню
Позвонить сейчас