Практично кожен автомобіліст, хоч раз протягом тривалого терміну використання авто мріяв позбутися обридлої машини з проблемами і купити нову модель, більш зручну або комфортну, на клас вище попередньої. Але як тільки мрії переходять з чогось ефемерного в цілком практичний план, стає зрозуміло, що самостійний продаж авто – не те, чим хочеться займатися. Для тих, кому ніколи або не хочеться самому шукати покупця і займатися паперовою тяганиною ми пропонуємо сервіс – терміновий викуп авто Audi (Ауді та інші марки).

Що таке строковий викуп авто Audi?

Послуга Автовикуп допомагає не витрачати час на самостійний продаж авто, замість цього ви можете протягом доби продати машину нашої компанії без необхідності пошуку покупця. Така послуга підійде тим, кому набридло відсутність дзвінків від потенційних покупців, хто не хоче розміщувати оголошення на сотні сайтів, а також власників проблемних авто (після ДТП, биті, нерозмитнені або кредитні). Скупка автомобілів Audi, а також інших зарубіжних і вітчизняних марок відбувається за однією схемою:

  • по-перше, ви звертайтеся до нас по телефону або через сайт,
  • ми оцінюємо авто,
  • пропонуємо ціну,
  • якщо вона вас влаштовує, переоформляємо документи
  • ви отримуєте гроші.

Все просто. Вся процедура викупу відбувається від години до доби. Ми працюємо по всій території України, що особливо зручно для жителів віддалених регіонів. Наші експерти безкоштовно роблять оцінку авто і переоформлюють документи. За це ви нічого не доплачуєте.

Ми приймаємо авто в будь-якому стані, марка / рік випуску / країна-виробник не мають значення. Звичайно, ці параметри впливають на ціну, але ми викуповуємо будь авто і пропонуємо ринкову вартість і не занижуємо ціни.

На нашому сайті ви можете дізнатися попередню вартість вашого авто, для цього потрібно внести дані в формі «оцінка вартості авто» і завантажити кілька фото. Потім наш фахівець зв’яжеться і назве попередню вартість, по якій ми можемо викупити ваше авто. З будь-яких питань, ви можете звертатися за телефонами вказаними на сайті.

Які моделі Ауді ми викуповуємо?

Всі моделі Ауді, в тому числі A1, A4, A6, Q7, Q8, 100, 80.

Як зв’язатися?

Через спеціальну форму заявки на сайті, або за телефонами: (067) 407-03-60 , (098) 152-97-43, (044) 46-666-54.

[ratings]

Средняя оценка 4.9 / 5. Количество оценок: 7

Меню
Call Now ButtonПозвонить сейчас