Викуп авто Bugatti. Кожен, хто хоч раз продавав автомобіль, знає, наскільки бюрократично-складною є процедура його переоформлення. Не кажучи вже про те, що при продажу машини завжди є ризик нарватися на шахраїв. У випадку з продажем автомобілів після ДТП – ситуація ще гірше. І хоча продати авто яке потрапило в ДТП самостійно цілком реально, але пошуки сумлінного покупця, а також дотримання всіх бюрократичних процедур, можуть перетворитися на справжнісіньке «випробування стресостійкості». Якщо ви шукайте покупця, готового здійснити терміновий автовикуп автомобілів Bugatti в Києві після ДТП – ви за адресою!

Плюси і мінуси термінового автовикупу

Відразу зауважимо, що будь-яке посередництво, і наше зокрема – неминуче позначається на вартості автомобіля, що продається, причому не на користь його власника. Говорячи простіше – ви, швидше за все, втратите 5% -7% суми, яку могли б виручити при самостійній продажу. Хоча, бувають і винятки …

Втім, як показує практика, при продажу автомобіля після аварії, власників таких машин, в переважній більшості випадків, цікавить не стільки грошова сторона питання, скільки швидкість продажу. Тому, звертаючись до нас, ви будете «в плюсі» за рахунок відсутності необхідності:

  • Витрачати час на відвідування автосалонів або дилерських центрів. Очікування оцінювача, а також суперечки про об’єктивність озвученої оцінювачем вартості автомобіля
  • Тижнями вишукувати покупця, і по кілька разів торгуватися з ним. Іноді взагалі – шукати нового покупця, якщо раніше-знайдений передумає
  • Витрачатися на ремонт автомобіля, якщо покупці, готові купити його «як є», так і не знайдуться
  • Влаштовувати «марафони» по кабінетах МРЕВ, заповнюватися різні «папірці». З жахом дізнаватися, що «якийсь юридичний нюанс» в черговий раз змінився і «насолоджуватися» іншими «принадами» бюрократичного апарату.

Ми гарантуємо, що, незалежно від стану транспортного засобу, терміновий автовикуп в Києві після ДТП буде проведений максимально швидко. 

Прозорість і безпека

Однак, сфера купівлі-продажу старих авто, в тому числі терміновий викуп машин після аварії – «обитель» різного роду шахраїв і перекупників, що норовлять нажитися на, і без того опинилися в складній життєвій ситуації, власника авто.

Наші умови – прозорі! Ціна, озвучена оцінювачем після огляду машини – остаточна. В результаті, ніяких «сюрпризів» і торгів на користь покупця в останній момент – вам залишається лише погодитися або відмовитися від угоди.

Які моделі Бугатті ми викуповуємо?

Всі моделі Бугатті, в тому числі Veyron.

Як зв’язатися?

Через спеціальну форму заявки на сайті, або за телефонами: (067) 407-03-60 , (098) 152-97-43, (044) 46-666-54.

[ratings]

Средняя оценка 4.8 / 5. Количество оценок: 5

Меню
Call Now ButtonПозвонить сейчас