Терміновий викуп авто Chrysler. Продаж автомобілів справа серйозна і трудомістка. Ми готові вам допомогти і раді запропонувати терміновий автовикуп. Наша компанія позбавить вас від труднощів пошуку покупця, ви заощадите час, нерви і будете дуже задоволені сервісом нашої компанії. Менеджер швидко оформить заявку, ми зробимо оцінку вашого авто і запропонуємо вам ціну за яку готові купити. Ми приймаємо будь-які автомобілі навіть після ДТП. Нас не хвилює скільки власників було у вашого авто або якого воно кольору. Нас не злякають неполадки і дефекти. Ми не будемо ставити «дивні» питання наприклад: «… а навіщо ви продаєте свій автомобіль.» Позбавимо вас від труднощів спілкування з незнайомими і можливо з не завжди адекватними людьми-потенційними покупцями. Вам не доведеться постійно подавати, а також оновлювати оголошення в інтернеті і газетах. 

Автовикуп автомобілів Chrysler в Києві після ДТП

Терміновий автовикуп автомобілів Chrysler в Києві після ДТП вирішить ваші проблеми навіть в разі коли автомобіль потребує серйозних грошових вливань для відновлення або взагалі не підлягає відновленню. Ми зробимо повну діагностику і оцінку автомобіля. Запропонуємо вам ціну яка буде відповідати стану авто. Можливо вам здасться наша ціна не досить привабливою, але ви повинні пам’ятати які труднощі вам вдасться уникнути якщо ви приймете нашу пропозицію. Однак, при самостійному продажу навіть справного автомобіля немає гарантії що у авто швидко з’явиться покупець. Самостійний продаж може затягнутися на кілька місяців, а можливо і років, та в підсумку сума, виручена від самостійного продажу вже не буде приваблива, оскільки ви натрапите на інфляційні витрати або просто ціна на подібні авто знизиться.

Плюси Автовикупу:
+ Відсутній довгий і складний пошук покупця;
+ Максимальна прозорість угоди;
+ Висока швидкість оформлення угоди;
+ Простота оформлення;
+ Надійність;
+ Немає потреби проводити діагностику самостійно.

Мінуси:
– Ціна може бути нижчою за ринкову на 5-7%, але при довгій самостійній продажі машини цей пункт може втратити актуальність.

Вам необхідно зважити всі плюси і мінуси і прийняти рішення як продати свій автомобіль.
Для продажу навіть самого проблемного автомобіля вам достатньо всього лише подати заявку через сайт або по телефону, пред’явити авто для оцінки і розрахунку вартості, документи. Маючи великий досвід в оформленні подібних угод наші фахівці швидко оформлять необхідні документи до місцевої урядового інстанції і виплатять вам готівкою раніше обумовлену грошову суму.

Які моделі Chrysler ми викуповуємо?

Всі моделі Chrysler, в тому числі 300C, 300M, Grand Voyager, Sebring, Neon, PT Cruiser.

Як зв’язатися?

Через спеціальну форму заявки на сайті, або за телефонами: (067) 407-03-60 , (098) 152-97-43, (044) 46-666-54.

[ratings]

Средняя оценка 4.8 / 5. Количество оценок: 4

Меню
Call Now ButtonПозвонить сейчас