Якщо ви власник автомобіля Сітроен і вирішили його продати, то наша компанія з задоволенням допоможе вам в цій нелегкій справі. Ми протягом довгих років здійснюємо терміновий викуп авто Citroen і завоювали собі високу стабільну репутацію.

Переваги роботи з нашою компанією:

  • приїдемо на оцінку авто за годину;
  • даємо максимально можливу ціну;
  • в найкоротші терміни вирішимо всі питання з оформленням документів;
  • при потребі допоможемо зняти з обліку;
  • виплачуємо гроші готівкою відразу після оформлення угоди;
  • при вашому бажанні допоможемо підібрати новий автомобіль.

Ми здійснюємо автовикуп Citroen за найвищими цінами (95% від ринкової вартості). Надаємо безкоштовну оцінку і послуги юриста. Ви можете просто подзвонити нам і отримати безкоштовну попередню оцінку вашого авто за 10 хвилин.

Якщо вас влаштує запропонована нами сума, то в призначений вами: місце і час, виїде наш оцінювач, оглянувши ваш автомобіль, дасть остаточну його оцінку (якщо не буде не зазначених вами дефектів і проблем), максимально наближену до попередньої.

Багато хто, не чисті на руку, компанії занижують остаточну оцінку, посилаючись на недовірливі дефекти і недоліки, але тільки не ми.

Наше кредо – чесна прозора операція, що допомогло нам досягти високої репутації в ділових колах. У нас безліч вдалих угод і 100% задоволених клієнтів, які рекомендують нас друзям і знайомим, і при наступній продажу авто звертаються знову до нас.

Така послуга як скупка автомобілів Citroen, вимагає досить багато досвіду. Далеко не всі компанії мають досить навичок в цій сфері. Це тягне за собою багато додаткового ризику, втрати грошей і нервів. Ми – одна з найбільш кваліфікованих компаній в цій сфері. Ми зробимо наше співробітництво більш вигідним і надійним.

Які моделі Сітроен ми викуповуємо?

Всі моделі Сітроен, в тому числі Berlingo, BX, C-Elysee, C1, C3, C4, C5, Picasso, C5, Jumpy, Jumper, Nemo, XM, Xsara.

Як зв’язатися?

Через спеціальну форму заявки на сайті, або за телефонами: (067) 407-03-60 , (098) 152-97-43, (044) 46-666-54.

[ratings]

Средняя оценка 4.8 / 5. Количество оценок: 6

Меню
Call Now ButtonПозвонить сейчас