Багато автолюбителів стикалися з ситуацією, коли потрібно терміново продати автомобіль і отримати свої гроші за нього. Однак, найчастіше, продаж автомобіля – справа втомлююча. Потрібно викладати оголошення про продаж і регулярно оновлювати його. Постійно їздити на показ автомобіля. Не у всіх є час на це, а якщо ж продавати не за оголошенням, то виставляти авто на ринок, платити оренду і чекати невідома кількість часу. Автовласник усіма силами намагається продати транспортний засіб за ринковою вартістю, але рідко комусь вдається зробити це самостійно.

Варто згадати також про передпродажну підготовку автомобіля, що також займе чимало коштів і вашого дорогоцінного часу. Але рішення даної проблеми все таки є. У наш час з’явилася така послуга як терміновий викуп авто, на вигідних для вас умовах. Наша компанія є однією з тих, що надає даний вид послуг. Ми займаємося викупом автомобілів Dodge після ДТП в місті Київ, та по всій Україні.

Автовикуп Dodge

І так розберемо які ж переваги дає терміновий викуп вашого авто:

Ви зможете продати автомобіль без підготовки, навіть якщо він має зовсім нетоварний вигляд, недавно побував в ДТП або є несправні деталі. Що є великим плюсом, викуп здійснюється швидко. Так що звернувшись до нас ви можете бути впевнені що отримаєте гроші за ваш автомобіль в найкоротші терміни. Це дуже вигідно якщо Вас терміново потрібні гроші. У нашій компанії все здійснюється строго за законом. Всі турботи про оформлення ми беремо на себе, від вас вимагається тільки надати автомобіль.

Кожному, хто звернувся до нас клієнта ми гарантуємо максимально швидкий і безпечний викуп авто. Звернувшись в нашу компанію, ви можете отримати гроші прямо в день подачі заявки. Транспортування автомобіля і юридичну складову ми беремо на себе.

Які моделі Додж ми викуповуємо?

Всі моделі Додж, в тому числі Avenger, Caliber, Caravan, Neon, Ram, Ram Van, Stratus.

Як зв’язатися?

Через спеціальну форму заявки на сайті, або за телефонами: (067) 407-03-60 , (098) 152-97-43, (044) 46-666-54.

[ratings]

Средняя оценка 4.8 / 5. Количество оценок: 4

Меню
Call Now ButtonПозвонить сейчас