Ви зацікавлені в терміновому продажі свого автомобіля, але не хочете самостійно займатися пошуком покупця? Тоді ласкаво просимо на наш сайт! Ми пропонуємо послугу викуп авто Honda та інших зарубіжних і вітчизняних марок.

Які авто ми викуповуємо?

  • Після ДТП
  • Биті
  • Фарбовані
  • Старі радянські
  • Будь-які марки і рік випуску

У вас ще є сумніви, що ваша машина не підходить для викупу нашою компанією? Скористайтеся формою на сайті і дізнайтеся приблизну вартість вашого авто (потрібно прикріпити кілька фото і описати стан машини). Ми гарантуємо, що викупимо будь-яке авто, крім викраденого.

Послуга Автовикуп не нова, вона користується попитом у багатьох куточках світу. Ми – одні з тих, хто здійснює терміновий викуп авто Хонда і інших марок по всій території України. Головні наші принципи – швидко і надійно. Це означає, що ми зможемо викупити ваше авто протягом доби з моменту вашого звернення. А надійно, оскільки в нашому штаті працюють професійні юристи і оцінювачі для того щоб всі угоди проходили юридично вірно і прозоро.

Нам не важливо, в якому технічному стані знаходиться ваше авто і який у нього зовнішній вигляд. Звичайно, такі фактори вплинуть на кінцеву вартість, але при оцінці ми завжди дотримуємося критеріїв ринкової вартості авто на момент звернення.

Щоб продати нам ваше авто, потрібно зателефонувати за номерами вказаними на сайті або заповнити форму зворотного дзвінка, і ми обов’язково з вами зв’яжемося і призначимо зустріч. Також по телефону ви можете дізнатися попередню вартість за ваше авто. Оцінку авто і оформлення документів ми надаємо безкоштовно.

Які моделі Хонда ми викуповуємо?

Всі моделі Хонда, в тому числі Civic, Accord, CR-V, Pilot.

Як зв’язатися?

Через спеціальну форму заявки на сайті, або за телефонами: (067) 407-03-60 , (098) 152-97-43, (044) 46-666-54.

[ratings]

Средняя оценка 4.5 / 5. Количество оценок: 4

Меню
Call Now ButtonПозвонить сейчас