Викуп авто Hummer. Технічні характеристики сучасних автомобілів дозволяють розвивати швидкості значно швидше, ніж це було раніше. При цьому їх власники не завжди дотримуються швидкісного режиму, що і призводить до ДТП. Особливо часто ДТП відбуваються у великих містах, до яких відноситься і Київ. Не варто впадати у відчай, якщо і ви опинилися учасником ДТП, а ваш автомобіль більше схожий на купу металу, ніж на засіб пересування. Для такого випадку існує унікальна послуга як терміновий автовикуп автомобілів Hummer після ДТП, яка вирішить вашу проблему з авто за лічені години.

Ми позбавимо вас від усіх зайвих проблем з продажу вашого аварійного автомобіля. Наш кваліфікований представник прибуде до вас за вказаною в заявці адресою, зробимо незалежну оцінку стану вашого автомобіля, враховуючи при цьому всі нюанси його стану. Замовивши послугу автовикупу вам немає необхідності шукати покупця, їздити по інспекціям для зняття автомобіля з обліку, все це наші фахівці зроблять за вас.

Для того, щоб наші фахівці зайнялися вашим автомобілем, достатньо виконати чотири дії:

  • по-перше, подати нам заявку через сайт або по телефону, будь-яким зручним для вас способом;
  • по-друге, дочекатися прибуття нашого оцінювача в зазначеному вами місці і часу;
  • укласти договір і необхідні для виконання подальших операцій з аварійним автомобілем документи;
  • протягом години отримати гроші за свій автомобіль, що потрапив в ДТП.

З нашого боку ми гарантуємо швидкий викуп вашого автомобіля незалежно від його стані і в максимально короткі часові терміни, з урахуванням всіх обставин і ваших побажань.

Які моделі Хаммер ми викуповуємо?

Всі моделі Хаммер, в тому числі H2, H3.

Як зв’язатися?

Через спеціальну форму заявки на сайті, або за телефонами: (067) 407-03-60 , (098) 152-97-43, (044) 46-666-54.

[ratings]

Средняя оценка 4.5 / 5. Количество оценок: 4

Меню
Call Now ButtonПозвонить сейчас