Викуп авто Iveco. Якщо ви хоч раз пробували самостійно продати авто, тоді ви напевно знаєте, як це буває непросто. Сотні повідомлень і оголошень на всіляких майданчиках. Буває, що відразу немає покупців, які готові дати ту суму, яка вам потрібна. При цьому в день може бути маса дзвінків, які не призведуть до реального продажу.

Крім цього, потрібно порахувати, скільки часу ви витрачаєте на їзду на зустрічі і спілкування з покупцями. Це час вам ніхто не оплатить і в підсумку, ви більше витрачаєте, ніж отримуєте.

Якщо Вам набридло витрачати час на самостійний продаж або вам терміново потрібні гроші, які ви хочете виручити з продажу авто, тоді ви потрапили в потрібне місце. Терміновий викуп авто Івеко – це реальний шанс швидко і вигідно продати ваше авто. Вам можна забути про зустрічі з покупцями і довгих місяцях продажів. З нами ви зможете продати своє авто буквально за день.

Які машини ми приймаємо?

Якщо коротко – будь-які, крім викрадених. Так, нам не важливий рік випуску, об’єм двигуна і інші характеристики. Безумовно, за новеньку Iveco ви отримаєте більше, ніж за убитий Ланос. Ми орієнтуємося на ринкову вартість на день продажу, тому пропонуємо тільки вигідні ціни нашим клієнтам.

Головне, що вам потрібно зробити для продажу нам свого авто – це просто зателефонувати або залишити заявку на сайті. Потім ми попередньо оцінюємо авто за тими характеристиками, які ви назвете і говоримо ціну. Якщо вона вам влаштовує, виїжджає наш фахівець, оцінює авто на місці, ми оформляємо документи і ви отримуєте гроші. Скупка автомобілів Iveco і інших марок дозволяє швидко отримати необхідну суму за авто.

Які моделі Івеко ми викуповуємо?

Всі моделі Івеко, в тому числі Daily, EuroCargo, EuroStar, Zeta, EuroTech, Trakker, Mago.

Як зв’язатися?

Через спеціальну форму заявки на сайті, або за телефонами: (067) 407-03-60 , (098) 152-97-43, (044) 46-666-54.

[ratings]

Средняя оценка 4.8 / 5. Количество оценок: 6

Меню
Call Now ButtonПозвонить сейчас