Ви хочете продати авто, але не знаєте як? Не маєте часу або сил займатися самостійним продажем? Або ви просто не хочете чекати, поки з’явитися гідний покупець? Адже самостійний продаж авто вимагає зусиль і багато часу. Якщо у вас немає бажання витрачати дорогоцінний час, тоді варто звернутися до нас. Якщо вам потрібен терміновий викуп авто Jeep, тоді ви потрапили за адресою! Наша компанія виробляє автовикуп максимально вигідно для своїх клієнтів. Ви зможете продати свою машину в день звернення в нашу компанію, адже ми дійсно цінуємо ваш час!

Якщо ви хочете самостійно продати авто, вам потрібно буде витрачати час на розміщення оголошень, пошук покупців, созвона і зустрічі. І не завжди є гарантія, що в підсумку ви зможете продати авто за бажаною вартості.

У нашій компанії на скупку автомобілів Jeep (і інших марок) ми пропонуємо тільки ринкові ціни. Працюємо без вихідних та готові викупити авто в будь-якому місті України. Всі фінансові витрати по переоформленню авто ми беремо на себе.

Як ми працюємо?

Перше, що вам потрібно зробити, щоб продати авто нам – зателефонувати за номерами вказаними на сайті або заповнити форму зворотного зв’язку. Там же ви зможете отримати розрахунок приблизної вартості вашого авто, просто вказавши всі характеристики і приклавши кілька фото.

Ми викуповуємо автомобілі після ДТП, биті, фарбовані, а також кредитні машини. Ми працюємо по всій території України і без вихідних, щоб ви завжди змогли максимально швидко продати машину, якщо терміново знадобляться гроші.

Які моделі Джип ми викуповуємо?

Всі моделі Джип, в тому числі Cherokee, Commander, Compass, Grand Cherokee, Laredo, Liberty, Patriot, Wrangler.

Як зв’язатися?

Через спеціальну форму заявки на сайті, або за телефонами: (067) 407-03-60 , (098) 152-97-43, (044) 46-666-54.

[ratings]

Средняя оценка 4.8 / 5. Количество оценок: 5

Меню
Позвонить сейчас