Кожен день, в нашому світі семимильними кроками розвиваються технології, що штовхають прогрес вперед. Але разом з технологіями розвиваються і послуги, які, як і технології полегшують людям життя. Ті часи коли для того щоб продати свій автомобіль потрібно було подавати сотні оголошень на сайтах, газетах і чекати місяцями поки його куплять вже пройшли. З далекого заходу до нас дійшла унікальна послуга – терміновий викуп авто KIA.

Терміновий викуп авто KIA

Послуга терміновий викуп авто Кіа це ідеальне рішення більшості проблем пов’язаних з продажем авто. Найчастіше люди приймають рішення продати автомобіль, який побував в ДТП, і чим більше завдано шкоди транспортному засобу, тим складніше вам його буде продати. З нашим сервісом ви забудете про всі проблеми. Тільки у нас скупка автомобілів KIA в будь-якому стані! Биті, розбиті, які не на ходу, згорілі, нові і старі, ми викупимо у вас все.

Для того щоб продати нам авто необхідно зробити всього один крок, це зателефонувати, описати авто і його недоліки, і після того як дізнаєтеся приблизну ціну, та приймете рішення продавати – потрібно домовитися про зустріч або відкласти на потім. Якщо ви все-таки вирішите продати нам ваше авто, що є абсолютно правильним і найкращим рішенням, до вас приїде наш співробітник і проведе оцінку авто, швидко і головне безкоштовно. Якщо ціна вас повністю влаштовує, то ми купимо Ваше авто одразу. Автовикуп KIA з нами це зручно, швидко і надійно. Оформлення всі необхідні документи і рішення проблем, що виникли з МРЕО ми беремо на себе, вам нічого не потрібно буде робити і робити. Гроші за машину ви отримаєте відразу в повному обсязі і готівкою.

Які моделі КІА ми викуповуємо?

Всі моделі КІА, включаючи: Carnival, Ceed, Cerato, Magentis, Optima, Rio, Soul, Sorento, Sportage.

Як зв’язатися?

Через спеціальну форму заявки на сайті, або за телефонами: (067) 407-03-60 , (098) 152-97-43, (044) 46-666-54.

[ratings]

Средняя оценка 4.8 / 5. Количество оценок: 6

Call Now ButtonПозвонить сейчас