Наша компанія складається з команди молодих, але вже досвідчених і відповідальних фахівців, які вже встигли за кілька років зарекомендувати себе на ранці викупу автомобілів. Ми скуповуємо автомобілі в Києві, а також по всій Україні. Ми завжди ставимо на перше місце інтереси клієнта. У нас чесні і прозорі угоди, максимально швидка і максимально висока оцінка авто. Кращі передові кваліфіковані фахівці які напам’ять знають будову кожної марки авто і зможуть закритими очима назвати її ринкову ціну.

Автовикуп Mazda

Необхідний терміновий викуп авто Мазда або будь-який інший марки? Тоді ви потрапили за адресою, тільки у нас найшвидший і найдорожчий автовикуп Mazda після ДТП, нових, битих, авто не на ходу. Нас цікавлять абсолютно будь-які пропозиції пов’язані з авто. Вам не потрібно морочитися з приводу стану автомобіля, витрачати гроші на те щоб привести його в товарний вигляд, ми викупимо ваше авто таким яке воно є.

Процес продажу авто займе не більше години, у нас є всі необхідні фахівці, а саме оцінювачі і юристи, готові виїхати в будь-яку секунду і максимально швидко оформити продаж. Ми готові викупити ваше авто в будь-який момент за адекватною ціною. Попередня оцінка авто по фото, а також виїзд нашого фахівця на місце – безкоштовно. Оплата за угоду готівкою і головне – одразу. Всі юридичні проблеми з документами ми вирішимо самі, вам лише залишається просто забрати свої гроші.

У нашій компанії скупка автомобілів Mazda, має найбільший пріоритет, а це значить, що тільки у нас ви отримаєте за нього найвищу ціну. Зацікавило? – Телефонуйте прямо зараз за номером вказаним на сайті і вже через годину ви будете тримати гроші від продажу свого авто!

Які моделі Мазда ми викуповуємо?

Всі моделі Mazda, включаючи Mazda 3, 5, 6, CX-3, CX-5, CX-7, E2200, Xedos 6, Xedos 9, RX-7, RX-8.

Як зв’язатися?

Через спеціальну форму заявки на сайті, або за телефонами: (067) 407-03-60 , (098) 152-97-43, (044) 46-666-54.

[ratings]

Средняя оценка 4.8 / 5. Количество оценок: 5

Меню
Позвонить сейчас