Викуп авто Mitsubishi. Ви хочете продати авто, але не знаєте, як зробити все правильно? У сучасному світі цей процес можна максимально спростити, звернувшись до фахівців. Скупка автомобілів – швидкий і вигідний спосіб продати машину. Безумовно, ви можете піти по старому шляху. Звернутися до дощок оголошень і чекати поки покупець сам вас знайде. Буває так, що покупець знаходиться швидко, але що робити, коли машина простоює не перший місяць. Може бути кілька причин, або ви завищили ціну або стан авто занадто непридатний. Якщо нову машину продати досить просто, а от після ДТП або будь-яких труднощів, практично неможливо.

Ми здійснюємо терміновий викуп авто Міцубісі та інших зарубіжних і вітчизняних марок авто. Ми приймаємо авто після ДТП, биті, фарбовані, кредитні, нерозмитнені і з іншими проблемами, крім викрадених авто.

Якщо ви не хочете відновлювати машину після ДТП на дорозі, тоді варто звернутися до нас і потім просто купити нове авто без проблем. Якщо ви боїтеся пройти шлях продажу авто через дошки оголошень, де маса шахраїв і різних підводних каменів, тоді скоріше телефонуйте нам! Ми проведемо операцію викупу авто буквально протягом доби з моменту вашого звернення. Нам не важливо в якому стані авто, вам не потрібно проводити будь-яку підготовку або прикрашати авто для гарантованої продажу, ми викупи його, як є.

Важливий процес під час скупки автомобілів Mitsubishi та інших марок – це оцінка авто та правильне оформлення всіх документів. Для цього в нашому штаті є професійні оцінювачі і юристи, які допоможуть провести операцію максимально прозоро і юридично вірно. Ми працюємо по Києву і Київській області, а також в інших містах України.

Які моделі Мітсубіші ми викуповуємо?

Всі моделі Mitsubishi, в тому числі Colt, Galant, Grandis, L200, Lancer, Outlander, Pajero.

Як зв’язатися?

Через спеціальну форму заявки на сайті, або за телефонами: (067) 407-03-60 , (098) 152-97-43, (044) 46-666-54.

[ratings]

Средняя оценка 4.7 / 5. Количество оценок: 6

Меню
Call Now ButtonПозвонить сейчас