Ви коли-небудь замислювалися, як швидко і вигідно продати свій автомобіль і що для цього потрібно? Відповідь проста – звернутися до професіоналів і не витрачати час на продаж авто своїми силами. З нами терміновий Викуп Авто Nissan – продати авто як ніколи просто.

Звичайно, можна спробувати самостійно продати транспортний засіб, особливо якщо воно нове. Вам потрібно буде зробити якісні фото, щоб показати стан, у якому знаходиться авто, викласти їх і текст опису на всі наявні дошки оголошень, а потім чекати дзвінки зацікавилися потенційних клієнтів. А також їздити на покази, якщо хтось із тих, хто зателефонував захоче побачити авто. При цьому ви можете витратити багато часу і не досягти результату. Якщо звернутися до професіоналів, які виробляють скупку автомобілів (Nissan і інших марок), ви зможете швидко і без проблем продати авто за вигідною ціною.

Наша робота починається з вашого дзвінка. Наш фахівець виїжджає на огляд в день вашого звернення або в іншу узгоджену дату. Потім відбувається оцінка авто і тільки потім, якщо вас влаштує ціна, ми починаємо підготовку документів. Цим займається наш юрист, ви нічого не платите за переоформлення документів. Коли всі документи готові, ми передаємо вам гроші. Весь процес угоди може зайняти не більше одного дня. Де ви ще так швидко зможете продати авто?

Наша компанія займається терміновим викупом авто Ніссан та інших марок в будь-якому стані. Нас не хвилює рік випуску, країна-виробник, а також зовнішній вигляд авто. Ми приймаємо машини після ДТП, биті, згорілі та нерозмитнені авто. Звичайно, всі ці параметри, в кінцевому рахунку, впливають на ціну, але ми даємо гарантію, що приймемо будь-яке авто, крім викраденого. Звертайтеся за телефонами вказаними на сайті або заповнюйте форму зворотного дзвінка і забудьте про проблеми, пов’язані з самостійним продажем авто.

Які моделі Ніссан ми викуповуємо?

Всі моделі Nissan, включаючи Bluebird, Almera, Micra, Murano, Navara, Pathfinder, Primera, Qashqai, Teana, X-Trail, Tiida.

Як зв’язатися?

Через спеціальну форму заявки на сайті, або за телефонами: (067) 407-03-60 , (098) 152-97-43, (044) 46-666-54.

[ratings]

Средняя оценка 4.8 / 5. Количество оценок: 6

Call Now ButtonПозвонить сейчас