Викуп авто Renault. Коли можуть виникнути складнощі з машиною? Безумовно, з самого початку будь-який автовласник задоволений своїм авто і його станом. Але потім приходить перша поломка або ще гірше аварія або просто знадобитися велика сума, яку не заробиш за один день. Також бувають ситуації, коли з’являються складності з виплатами за кредитне авто. А якщо трапилося ДТП, то потрібні гроші на відновлення і ремонт машини.

Ви хочете вигідно і швидко продати авто? Але варто врахувати, просто продати машину – велика праця, а швидко і вигідно – практично неможливо. Причому якщо авто в ідеальному стані, без пробігу, тоді ще можна спробувати самостійно продати, але проблемні машини (кредитні, биті або після ДТП) продати за адекватну сумму практично нереально. Послуга скупки автомобілів Renault та інших марок дозволяє швидко і без проблем продати вашого «залізного коня». З моменту оцінки авто і отримання грошей за продаж може пройти буквально годину.

Викуп авто – як продати вигідно?

Ми здійснюємо повний цикл робіт термінового викупу авто (Рено і інші марки). Після вашого дзвінка або заявки на сайті, наш фахівець виїжджає для проведення оцінки авто, потім ми домовляємося про суму і за погодженням сторін викуповуємо авто. Також ми займаємося оформленням всіх необхідних документів. Купуємо авто будь-якої марки, року випуску і в будь-якому стані, включаючи авто після ДТП. Ми не купуємо викрадені авто. Компанія Автовикуп бере на себе всі обов’язки щодо зняття машини з обліку.

Якщо ви хочете дізнатися приблизну вартість вашого авто, заповніть форму на нашому сайті або просто зателефонуйте. Але більш точна суму буде встановлена ​​вже при особистому огляді авто.

Які моделі Рено ми викуповуємо?

Всі моделі Рено, в тому числі Duster, Clio, Kangoo, Logan, Trafic, Laguna, Megane.

Як зв’язатися?

Через спеціальну форму заявки на сайті, або за телефонами: (067) 407-03-60 , (098) 152-97-43, (044) 46-666-54.

[ratings]

Средняя оценка 4.4 / 5. Количество оценок: 7

Меню
Call Now ButtonПозвонить сейчас