У разі, коли терміново потрібні гроші, на думку спадає не так багато рішень, де можна терміново дістати необхідну суму грошей. Перше з таких – продати автомобіль. За нього можна отримати досить велику суму грошей, але виникає інша проблема, як продати авто максимально швидко і без зайвого клопоту?

Є варіант скористатися дошками оголошень або сайтами для продажу машин, продублювати інформацію в газеті. Але з таким підходом доведеться витратити досить багато часу і сил. По-перше, доведеться самостійно оформити привабливо пропозицію і зробити якісні фото, витратити час на розміщення оголошень. Потім вас може розчарувати кількість дзвінків від потенційних покупців. Залежно від запитуваної ціни, їх не може бути зовсім або вкрай мало. По закінченню терміну розміщення оголошення, воно в кінцевому рахунку загубиться в інший такій же рекламі.

Навіть якщо потенційний покупець домовився про зустріч для перегляду авто, це зовсім не означає, що ви зможете в той же день його продати. Найчастіше люди довго оцінюють і придивляються до машини, перш ніж витратити велику суму. Якщо вам терміново потрібні гроші, такий варіант самостійного продажу вам не підійде. Легше скористатися послугами термінового викупу авто (Шкода) в компанії Автовикуп. Це ідеальний варіант для тих, кому потрібно продати машину в найкоротші терміни.

Ми приймаємо будь-які марки автомобілів, рік і країна-виробник не має значення. Якщо ваша машина після ДТП, бита, кредитна або нерозмитнений – нам все одно. Ці умови вплинуть тільки на кінцеву ціну, але ми гарантуємо, що викупимо таке авто.

Головна причина, чому варто звернути увагу на скупку автомобілів (Skoda і інші марки) – це швидкість угоди. Після звернення до нас, ви зможете продати машину буквально протягом наступної доби. Ми безкоштовно переоформляємо всі необхідні документи і робимо незалежну експертизу. За телефонами на сайті ви можете дізнатися попередню вартість авто і задати інші питання, що цікавлять вас питання.

Які моделі Шкода ми викуповуємо?

Всі моделі Шкода, в тому числі Fabia, Octavia, Superb, Rapid.

Як зв’язатися?

Через спеціальну форму заявки на сайті, або за телефонами: (067) 407-03-60 , (098) 152-97-43, (044) 46-666-54.

[ratings]

Средняя оценка 4.7 / 5. Количество оценок: 7

Call Now ButtonПозвонить сейчас