Вам набрид ваш автомобіль, і ви хочете його скоріше продати? Або ви потрапили в ДТП і тепер не хочете витрачати багато грошей на відновлення? Тоді ви звернулися за адресою. Ми пропонуємо терміновий викуп авто SsangYong і інших марок авто.

Які машини ми приймаємо?

  • Биті
  • Фарбовані
  • Після ДТП
  • Радянські

Якщо коротко, ми викупимо авто в будь-якому стані, будь-якого року випуску і країни-виробника. Єдина умова – ми не беремося за викрадені авто.

Ми знаємо, як важко самостійно продати машину. Як може бути важко себе змусити спочатку зробити купу якісних фото, щоб зацікавити покупця. Потім розмістити оголошення на всіх відомих майданчик з продажу речей. Потім відповісти на масу дзвінків від потенційних покупців, з них частина захоче приїхати на огляд і в кращому випадку один можливо задумається про покупку. Якщо вам не хочеться безглуздо витрачати час, тоді звертайтеся до нас. Скупка автомобілів SsangYong або інших авто – це швидко і надійно.

Як все відбувається?

Все, що від вас вимагається – зателефонувати нам або залишити заявку. За описом вашого авто, ми попередньо оголосимо вартість викупу. Якщо вас влаштує ціна, до вас виїжджає наш фахівець, оцінює авто на місці і потім оформляємо документи і ви отримуєте гроші. Все досить просто.

Головна перевага – швидкість оформлення угоди. Адже бувають випадки, коли гроші потрібні умовно «на вчора». З нами ви зможете продати авто буквально за день. Якщо у вас залишилися питання, телефонуйте за номери вказані на сайті, і ми надамо вам пораду абсолютно безкоштовно.

Які моделі Санг Йонг ми викуповуємо?

Всі моделі Санг Йонг, включно з Actyon, Rexton, Kyron.

Як зв’язатися?

Через спеціальну форму заявки на сайті, або за телефонами: (067) 407-03-60 , (098) 152-97-43, (044) 46-666-54.

[ratings]

Средняя оценка 4.8 / 5. Количество оценок: 5

Call Now ButtonПозвонить сейчас