Кожен автовласник хоча б раз стикався з необхідністю продати машину. Бувають випадки, коли терміново потрібні гроші або просто хочеться поміняти старе обридло авто на новішу модель.

Коли приходить думка продати машину, перший логічне запитання «Як це зробити?». Існує кілька способів, один з найбільш поширених – додати оголошення про продаж на відповідних сайтах і чекати, коли з’явиться покупець. Це складний спосіб для людини, у якого немає часу, і бажання чекати поки з’явиться покупець.

У разі якщо вам потрібно продати машину буквально за годину – наша компанія готова вам в цьому допомогти! Ми викупимо ваше авто за гідною ціною. Працюємо по всій території України.

Ми гарантовано викуповуємо:

  • Б / У
  • Биті
  • Фарбовані
  • Після ДТП / Пожежі
  • Нерозмитнені

Нас не цікавить рік випуску, марка і країна-виробник. Єдиний виняток – ми не приймаємо викрадені авто.

Як відбувається скупка автомобілів (ВАЗ і інші марки)?

Необхідно звернутися по телефону або заповнити форму на сайті, вказавши контактні дані, і ми з вами зв’яжемося. Ми працюємо без вихідних, тому ви зможете продати авто, коли вам зручно. Терміновий викуп авто ВАЗ – зручний тим, що ви зможете швидко вирішити це питання, а не займатися продажем від декількох місяців до декількох років.

Всі питання, пов’язані з переоформленням документів лежать на нас. Крім цього, ми безкоштовно проводимо офіційну експертизу авто. Якщо ви ставите питанням, скільки коштує ваше авто в даний момент, ви можете відправити кілька фото і коротку характеристику нам через сайт і ми скажемо вам попередню вартість.

Які моделі ВАЗ ми викуповуємо?

Всі моделі ВАЗ, в тому числі Гранта, Калина, Нива, Ока, Пріора, 2106, 2101, 2109, 2107, 2110.

Як зв’язатися?

Через спеціальну форму заявки на сайті, або за телефонами: (067) 407-03-60 , (098) 152-97-43, (044) 46-666-54.

[ratings]

Средняя оценка 4.4 / 5. Количество оценок: 8

Меню
Call Now ButtonПозвонить сейчас