Наша компанія багато років займається наданням такої послуги як терміновий викуп авто ЗАЗ і зарекомендувала себе в цій сфері, як надійний і відповідальний партнер. За час нашої роботи ми зробили багато угод з 100% задоволеними клієнтами.

Співпраця з нами має безліч переваг, і ось основні з них:

  • терміновий викуп день в день;
  • гроші одразу (готівкою або на картку);
  • справедлива оцінка;
  • юридична чистота угоди;
  • безпеку угоди;
  • можливість вигідного обміну автомобіля;
  • беремо на себе оформлення повного пакету документів.

Ви, звичайно, можете спробувати продати свій автомобіль самостійно, або звернутися в іншу, менш надійну компанію, яка теж здійснює автовикуп ЗАЗ і обіцяє велику вигоду, але при цьому ви ризикуєте втратити багато часу, нервів і навіть ризикуєте грошима. На жаль, в наш час з’явилося безліч некомпетентних компаній, або просто нечистих на руку.

До продажу автомобіля потрібно підходити відповідально, так як це досить дороге майно, і продаж його без допомоги компанії з високою кваліфікацією і репутацією, тягне за собою безліч проблем. Ми висококваліфікована компанія з багаторічним досвідом. Не ризикуйте своїм майном, звертайтеся до нас.

Якщо вас цікавить саме скупка автомобілів ЗАЗ, вам достатньо зателефонувати нам, або зайти на сайт, в найкоротший термін вам передзвонить наш фахівець, проконсультує по всіх питаннях, і проведе попередню оцінку автомобіля. Якщо вас влаштують наші умови, то, у зручний для вас місце і час, до вас виїде наш працівник, проведе об’єктивну оцінку вашого авто на місці, а вам залишиться тільки підписати документи і отримати свої гроші.

Які моделі ЗАЗ ми викуповуємо?

Всі моделі ЗАЗ, в тому числі Forza, Lanos, Sens, Vida, Запорожець, Славута, Таврія.

Як зв’язатися?

Через спеціальну форму заявки на сайті, або за телефонами: (067) 407-03-60 , (098) 152-97-43, (044) 46-666-54.

[ratings]

Средняя оценка 4.9 / 5. Количество оценок: 7

Меню
Позвонить сейчас