Терміновий викуп авто Dacia. Ритм життя сучасної людини часто вимагає швидких і відповідальних рішень, що забезпечують необхідний результат в найкоротші терміни. Ситуація, в якій людині терміново потрібна певна сума грошей, не є винятком. Причому буває так, що потреба виникла вранці, а гроші потрібні вже до вечора. Вихід із такої непростої ситуації існує.

Наша компанія пропонує послуги з супер швидкого викупу авто по всій території країни. Десятирічний досвід роботи і безліч позитивних рекомендацій підтверджують нашу бездоганну репутацію. Ми пропонуємо викуп авто в будь-якому стані, навіть не на ходу. Ми викуповуємо будь-які легкові, грузові автомобілі, а також різну спецтехніку. Важливо відзначити, що терміновий автовикуп Dacia в після ДТП є дуже популярною послугою. Потрапивши в аварію, власник часто не хоче вирішувати проблему з ремонтом, а бажає вигідно продати свій битий авто.

Автовикуп Dacia – спосіб вигідно, а також швидко продати машину

Перш за все, для звернення до нас потрібно залишити заявку на сайті або зателефонувати. Далі досвідчений оцінювач виїжджає на місце для огляду авто. Після цього укладається договір і відбувається оформлення необхідних документів. Після цього відбувається розрахунок, клієнт отримує обумовлену суму грошей. Варто додати, що ціна на авто буде максимально наближеною до ринкової. В результаті, викуп здійснюється на вигідних для клієнта умовах.

Звичайно ж, наша компанія повністю бере на себе оформлення всіх документів. Включаючи страховку, зняття з обліку в МРЕВ і незалежну експертизу авто. Всі процедури проводяться в найкоротші терміни. Наші досвідчені юристи, які займаються паперовими турботами, стовідсотково гарантують чистоту, а також правильність усіх оформлених документів і угод.

Крім цього, відмінною рисою нашої компанії є швидкість. Таким чином, Ви можете бути впевнені, що отримаєте гроші за машину в день звернення до нас.

Які моделі Dacia ми викуповуємо?

Всі моделі Dacia, в тому числі Dokker, Duster, Lodgy, Logan, Nova, Sandero, Solenza, Super Nova.

Як зв’язатися?

Через спеціальну форму заявку на сайті, або за телефонами: (067) 407-03-60 , (098) 152-97-43, (044) 46-666-54.

[ratings]

Средняя оценка 5 / 5. Количество оценок: 3

Call Now ButtonПозвонить сейчас