Автовикуп Ferrari. Мабуть, кожна людина хоч раз у житті стикалася з ситуацією, коли гроші потрібні не просто швидко, а прямо сьогодні. Ще недавно в цьому не було необхідності, а до сьогоднішнього вечора вже потрібно роздобути пристойну суму, причому готівкою. Так, це не найприємніша і проста ситуація. Але розумний вихід з неї все ж є.

Приймаючи рішення, де швидко взяти чималу суму, варто звернути увагу на нашу послугу термінового викупу авто. Наша компанія спеціалізується на придбанні авто будь-якої марки, моделі та комплектації.

Ми викуповуємо будь-які авто, включаючи нерозмитнені. Крім цього, ми купуємо авто не на ходу, проблемні автомобілі, а також авто після ДТП. Єдина важлива умова – машина не повинна бути викраденою і не повинна перебувати в розшуку у правоохоронних органах. Багато автолюбителів після ДТП бажають продати авто. Тому терміновий автовикуп Ferrari в Києві після ДТП є послугою, важливість якої важко переоцінити.

Наша репутація підтверджується роками бездоганної роботи в даній сфері і численними вдячними відгуками наших клієнтів. Процес продажу вельми простий: продавець дзвонить нам по телефону або заповнює заявку на сайті. Далі наші співробітники зв’язуються з людиною і обумовлюють місце, куди під’їхати оцінювачу. Потім на місці відбувається огляд і оцінка авто, клієнту називають вартість викупу. При позитивному рішенні укладається договір і відбувається угода.

Варто відзначити, що наші ціни максимально наближені до ринкових, а співробітники виїжджають на огляд по всій території України. Клієнту не доведеться витрачати багато часу на пошук покупця, поїздки на «оглядини», оформлення великої кількості документів самостійно. З нашою допомогою оформлення відповідних паперів займе мінімум часу при мінімальних грошових витратах. Наш клієнт може бути впевнений, що отримає належну йому суму грошей в день звернення до нас.

Які моделі Феррарі ми викуповуємо?

Всі моделі Феррарі, в тому числі 599, California, F355, F430, FF.

Як зв’язатися?

Через спеціальну форму заявки на сайті, або за телефонами: (067) 407-03-60 , (098) 152-97-43, (044) 46-666-54.

[ratings]

Средняя оценка 4.5 / 5. Количество оценок: 2

Меню
Call Now ButtonПозвонить сейчас