Автовикуп Porsche. Не було б щастя, та нещастя допомогло. Не дуже підходяще формулювання для страшної абревіатури з трьох букв – ДТП. Але давайте оцінимо ситуацію з іншого боку, адже чому бути того не оминути. Отже, це сталося, «дорогий» і улюблений автомобіль розбитий, не поспішайте себе картати і пригнічувати. Ви не один такий горе-водій, який спромоглося побувати в дорожньо-транспортній пригоді. Відразу ж виникає питання – що з цим робити? Можна відбуксирувати авто в гараж, коли він є, або на стоянку, намагатися відновити власними силами або продати на запчастини. На все це необхідно буде витратити значну кількість сил, часу і грошей, чи не так?

Або ж вирішити проблему одразу, скориставшись сервісом нашої компанії – терміновий автовикуп Porsche в Києві після ДТП. Працюючи в цій сфері, ми накопичили значний досвід для вирішення нестандартних ситуацій. Чи готові застосувати індивідуальний підхід до кожного клієнта. Відстань для нас не проблема, ми працюємо по всій Україні. Наша репутація нам дорога, тому ми робимо все можливе, для того щоб клієнт залишився задоволений після процедури.

Найгостріше питання – яка ж вартість розбитого автомобіля? Уявіть собі, що ви приємно здивуєтеся після не тривалої процедури оцінки та оформлення всіх супутніх документів, підсумкової вартістю вашого вже вибачте сказати – не автомобіля, а набору запчастин, але для нас це все ще автомобіль.

Переваги нашої компанії, на які слід звернути увагу:

  • Можливість скласти заявку через наш сайт, попередньо обговоривши нюанси онлайн.
  • Ми оперативно приїжджаємо на вказане місце, з усім необхідним обладнанням і кваліфікованим персоналом, відразу ж здійснюємо оцінку і оформляємо документи.
  • Ви рятуєтеся від проблеми раз і назавжди. Ви отримуєте всі необхідні документи, а найголовніше – гроші, за допомогою яких ви можете придбати собі нового надійного друга.

Які моделі Порше ми викуповуємо?

Всі моделі Порше, в тому числі 911, Boxster, Carrera, GT, Cayenne, Cayman, Macan, Panamera.

Як зв’язатися?

Через спеціальну форму заявки на сайті, або за телефонами: (067) 407-03-60 , (098) 152-97-43, (044) 46-666-54.

[ratings]

Средняя оценка 4.7 / 5. Количество оценок: 3

Меню
Call Now ButtonПозвонить сейчас