Ваша Suzuki потрапила в ДТП, при цьому у вас немає грошей на ремонт, а також немає часу на самостійний продаж? Не біда. В такому випадку, вам може допомогти наша компанія. Ми викуповуємо автомобілі будь-яких моделей після ДТП за реальною ринковою ціною. Неважливо, в якому стані ваше авто, ми викупимо все і відразу. Швидше за все, цих слів недостатньо, щоб заслужити вашу довіру, але зараз ми розповімо основні переваги співпраці саме з нашою фірмою:

  1. Гідна оцінка вашого авто. Нашими співробітниками є висококласні фахівці, які знають особливості всіх моделей автомобілів. Це дозволяє вам бути впевненими, що ціну вашої машини визначать, грунтуючись виключно на ринкову вартість вашого транспорту.
  2. Простота в домовленості. Для оформлення угоди вам потрібно лише залишити заявку на сайті, або просто подзвонити за номером телефону. Наші консультанти, ввічливо обговорять з вами адресу передбачуваної зустрічі і наш оцінювач в найкоротші терміни відправиться до вас для проведення об’єктивної оцінки вашого авто. Наступні оформлення необхідних документів та виплата ваших грошей не займе багато часу.
  3. Вигода. При самостійному продажу битого авто ви звичайно можете заробити відсотків на 5 більше, але разом з цим придбаєте велику кількість паперової тяганини. Втратите дуже багато особистого часу, а так же з’явиться шанс нарватися на шахраїв.
  4. Надійність. Ми працюємо в сфері купівлі битих автомобілів більше 10 років. За цей час ми встигли обзавестися налагодженими каналами в держструктурах. В результаті, це дозволяє давати вам гарантію на швидке і якісне оформлення всіх необхідних документів.

Які моделі Сузукі ми викуповуємо?

Всі моделі Сузукі, в тому числі Baleno, Swift, Vitara, SX4, Grand Vitara, Forenza.

Як зв’язатися?

Через спеціальну форму заявки на сайті, або за телефонами: (067) 407-03-60 , (098) 152-97-43, (044) 46-666-54.

[ratings]

Средняя оценка 4.8 / 5. Количество оценок: 4

Меню
Call Now ButtonПозвонить сейчас