Ви той щасливий власник автомобіля Geely, який вирішив розлучитися зі своїм вірним другом? Тоді ласкаво просимо на наш сайт. Ми не будемо вас питати, з якої причини ви вирішили продати своє авто, будь то термінова потреба в грошах або просто бажання купити новий автомобіль, ми просто постараємося зробити ваш процес продажу автомобіля максимально швидким, простим і вигідним для вас. Адже на це здатні тільки такі професіонали як ми.

Наша компанія вже давно займається наданням послуги термінового викупу авто Джилі і є професіоналом своєї справи з високою репутацією. Послуга Автовикуп Geely за довгі роки нашої роботи досягла настільки високої якості, що всі конкуренти просто тьмяніють на нашому фоні.

Як продати Geely через автовикуп?

Для того щоб почати процес продажу автомобіля необхідно зателефонувати в нашу компанію або зв’язатися з нами через форму зворотного зв’язку. Другий варіант буде більш прийнятний, так як через форму ви відразу зможете відправити нам фото автомобіля для попередньої оцінки, що вельми прискорить процес продажу авто.

Якщо попередня ціна вас влаштує то в обумовлений час і місце приїде наш фахівець для оцінки на місці, і якщо не будуть виявлені дефекти, про які ви промовчали, він дасть оцінку, ідентичну до попередньої. Всі юридичні формальності і турботи ми візьмемо на себе. Вам залишиться тільки підписати документи і отримати гроші готівкою або на картку.

Тільки у нас найвигідніша ціна на скупку автомобілів Geely, чесні угоди, не занижені ціни. Зверніться до нас і станьте черговим задоволеним клієнтом який успішно продав свій автомобіль.

Які моделі Geely ми викуповуємо?

Всі моделі Geely, в тому числі CK, Emgrand-7, Emgrand 8, Emgrand X7, FC, GC 2, GC 5, GC 6, GC 7, GX, LC, Maple, MK.

Як зв’язатися?

Через спеціальну форму заявку на сайті, або за телефонами: (067) 407-03-60 , (098) 152-97-43, (044) 46-666-54.

[ratings]

Средняя оценка 4.8 / 5. Количество оценок: 4

Call Now ButtonПозвонить сейчас