У кожного власника авто рано чи пізно виникає момент коли виникає потреба продати свій автомобіль. І причин тому, можливо, багато. Але продати автомобіль нині дуже складно, і добре коли це просто бажання обумовлене потребою всього лише оновити свій транспортний засіб, зовсім інша справа, якщо автомобіль потрапив в аварію, тоді продати його буде ще складніше. 

Найгірше коли після аварії вам потрібно виплатити круглу суму грошей, а взяти їх ніде, при цьому продати розбите авто щоб мати хоч якусь суму практично неможливо. В такому випадку вам на допомогу прийдуть компанії надають послуги авто викупу.

Терміновий автовикуп Кам’янське

Послуга Автовикуп прийшла до нас з далекого заходу, і дуже часто асоціюється лохотронами, особливо у літніх людей або консерваторів. Але навіть у таких людей після декількох невдалих спроб продати своє авто самостійно думка змінюється і вони з безвиході звертаються за подібними послугами. Якщо ви думаєте що самі через дошки оголошень зможете продати своє авто дорожче то ви сильно помиляєтеся, а шахраїв там стільки що часом навіть стає страшно.

Наша компанія авто100 пропонує вам надійну послугу викупу автомобілів в місті Кам’янське, купуємо машини після ДТП, не на ходу, в кредиті, що не розмитнені, вирішуємо будь-які проблеми пов’язані з оформленням документів, а також МРЕО.

Повне і самостійне оформлення документів на продаж, чесна і безкоштовна оцінка автомобіля виходячи з поточної ринкової ціни. Якщо ваш автомобіль не на ходу, тоді ми самі поїдемо до вас за адресою, оформимо продаж і, при необхідності, вивеземо евакуатором транспортний засіб. У всьому цьому процесі вам потрібно буде тільки зателефонувати нам, після оцінки підтвердити згоду на продаж, підписати договір і отримати гроші, на все піде не більше кількох годин.

Як зв’язатися?

Через спеціальну форму заявки на сайті, або за телефонами: (067) 407-03-60 , (098) 152-97-43, (044) 46-666-54.

Средняя оценка 5 / 5. Количество оценок: 2

Call Now ButtonПозвонить сейчас