Терміновий автовикуп в Краснограді. Нинішнє становище на дорогах може піднести автомобілісту масу неприємних сюрпризів. Починаючи від незначних сутичок, закінчуючи серйозними ДТП. Дані обставини ставлять перед водієм непросте завдання – куди звернутися, якщо автомобіль після аварії потрібно продати.

Автовикуп в Краснограді після ДТП

Це завдання стало легко вирішується з компанією «авто100», яка швидко і дорого, викупить авто після ДТП в Краснограді. Команда наших фахівців має великий досвід в подібних угодах. Працює злагоджено і без зволікань оформити купівлю-продаж. Пропозиції нашої команди стануть найбільш цінними для тих, хто зацікавлений в невідкладної перепродажу автомашини внаслідок аварії

Послуги компанії «авто100» гарантує вам безкоштовну оцінку авто, евакуацію авто, допомога в знятті автомобіля з обліку, оформлення документів і договорів. Вся процедура займає від кількох годин до одного дня.

Якщо автомобіль через сильні пошкодження нетранспортабельний, до вас, за попередньою домовленістю, виїжджає фахівець у зручний для вас час і місце.

Викуп авто у Краснограді

Викуп автомобіля відбувається без посередників і тому виплата за битий автомобіль може перевищувати суму страховки. Як тільки оцінювач називає суму, що задовольняє замовника, гроші передаються клієнту на місці здійснення діагностичної експертизи.

Оформити заявку на автовикуп дуже просто – потрібно зателефонувати за номером, який ви знайдете на сайті компанії. Так само можна заповнити форму заявки на сайті. Потім необхідно пройти тест-драйв, щоб розрахувати попередню вартість. Якщо клієнта влаштує сума, наш консультант передзвонить вам для продовження співпраці.

Як зв’язатися?

Через спеціальну форму заявки на сайті, або за телефонами: (067) 407-03-60 , (098) 152-97-43, (044) 46-666-54.

Средняя оценка 5 / 5. Количество оценок: 3

Call Now ButtonПозвонить сейчас