Сучасний ритм життя настільки швидкий і насичений різними подіями. Часом дуже складно знайти час для звичайних речей. А коли справа стосується таких серйозних заходів, як продаж авто, тоді тим більше складно викроїти час на оголошення і дзвінки. При цьому, варто враховувати, що вживане авто досить складно продати. Вже якщо воно побувало в ДТП або має будь-які проблеми, тоді не варто чекати дива. Автовикуп після ДТП в місті Кіровоград – ваш шанс швидко і вигідно продати старе авто.

Автовикуп після ДТП в місті Кіровоград

Якщо ви не хочете місяцями продавати авто і чекати, коли ж знайдеться гідний покупець, тоді варто скористатися послугами нашої компанії. Крім швидкого продажу, буквально за день, як бонус ви отримаєте послуги професійного оцінювача і юриста для того щоб угода пройшла взаємовигідно і юридично правильно.

Якщо вам потрібен терміновий автовикуп в Кіровограді – тоді швидше дзвоніть нам. Уже ввечері гроші будуть у вас на руках! Ми викуповуємо будь-які авто, включаючи биті, після ДТП, нерозмитнені, кредитні, а також радянські та вітчизняні будь-яких марок.

Сумніваєтеся, що ми зможемо запропонувати вам гідну ціну? Тоді заповнюйте форму на сайті для попередньої оцінки авто і вирішуйте, що вигідніше, чекати місяцями гідного покупця або швидко розібратися з питанням продажу машини. Автовикуп в Кіровограді компанією «Автовикуп АВТО100» – це дорого і вигідно!

Як відбувається автовикуп?

Все починається з вашого дзвінка в нашу компанію. Ми попередньо розраховуємо вартість авто і якщо розрахунок вас влаштовує, домовляємося про зустріч. Потім на зустрічі остаточну ціну називає наш незалежний оцінювач і якщо ви згодні, юридичну сторону угоди проводить наш юрист. Потім ви отримуєте гроші і віддаєте нам ключі від авто.

Варто відзначити, що ви нічого не доплачуєте за послуги фахівців, вони вже входять у вартість угоди. Якщо ви сумніваєтеся, ви можете отримати безкоштовну консультацію в онлайн режимі.

Не витрачайте дорогоцінний час даремно. Заповнюйте заявку на нашому сайті, і вже завтра ви зможете отримати гроші за ваш старий автомобіль.

Як зв’язатися?

Через спеціальну форму заявки на сайті, або за телефонами: (067) 407-03-60 , (098) 152-97-43, (044) 46-666-54.

Средняя оценка 5 / 5. Количество оценок: 2

Меню
Позвонить сейчас