Автовикуп в Костополі – це оперативна послуга необхідна для тих автомобілістів, яким потрібно якомога швидше продати свою машину за вигідною ціною. Ми викупимо ваше авто, незалежно від його стану. Марка, модель, рік випуску, технічний стан – все це не має значення. Наша компанія знайде покупця для вас, навіть якщо ваш автомобіль побував в ДТП.

Терміновий автовикуп в Костополі

Вам не потрібно буде розміщувати нескінченні оголошення, витрачати час і сили на поїздки по авторинках в пошуках гідних покупців. Аналіз і оцінку авто по його технічним станом фірма проводить безкоштовно.

Наші клієнти – це ті, хто цінує свій час і дорожить своїм комфортом.

Кваліфіковані співробітники нашої компанії протягом години уважно та акуратно здійснять аналіз, а також оцінку транспортного засобу. Після чого буде проведена грошова виплата. Для того, щоб дізнатися попередню вартість авто, можна заповнити заявку онлайн на сайті. Протягом 10 хвилин наш фахівець зв’яжеться з вами і назве приблизну суму, яку ви зможете виручити від продажу автомобіля.

Автовикуп в Костополі після ДТП

Наша компанія спеціалізується і на продажу, так званих, проблемних авто. Ніхто не застрахований від зіткнень і аварій. А машина, що побувала в ДТП, стає проблемою для автовласника. Наша компанія гарантовано викупить авто, навіть авто розбите і не підлягає ремонту. Скориставшись нашими послугами, вам не доведеться здійснювати такі підготовчі до продажу дії, як заміна деталей, полірування, хімчистка або фарбування.

Як зв’язатися?

Через спеціальну форму заявки на сайті, або за телефонами: (067) 407-03-60 , (098) 152-97-43, (044) 46-666-54.

Средняя оценка 5 / 5. Количество оценок: 1

Call Now ButtonПозвонить сейчас