Автовикуп в Мукачево. Наша компанія займається викупом автомобілів будь-якого класу: легкові, грузові, спец. техника, мототехника, грузовики, тягачі. Допоможемо позбутися проблемного або не потрібного автомобіля. При цьому завжди знаходимо вигідне рішення в якому зацікавлені клієнти. Послуги надаються по всій території України. Щоб зв’язатися з нами легко можна зателефонувати за номером телефону. Або ж залишити заявку через форму на сайті.

Викуп авто Мукачево: процедура автовикупу

Щоб дізнатися ціну своєї машини потрібно заповнити форму оцінки вартості авто. Після відправлення заявки з вами зв’яжеться фахівець. щоб домовитися про зустріч де зможе оцінити вартість, а також дасть інформацію по автомобілю. Оплата коштів відбувається протягом години після зустрічі продавця і покупця. Заздалегідь звертаємо увагу що працюємо тільки з машинами які не перебувають в арешті або розшуку. Звертаючись в нашу компанію ви істотно економите час на самостійній продажу, при цьому отримуєте вигоду.

Основні переваги автовикупу:

  • Не потрібно їздити і шукати оцінювача автомобілів
  • Швидкий продаж авто
  • Викуп авто в будь-якому стані;
  • Продаж не вимагає ремонту
  • Терміновий автовикуп в Мукачево навіть після важкого ДТП.

За допомогою нашого сервісу послуг продати машину набагато простіше. Ми пропонуємо тільки кращі ціни не занижуючи ринкову. Співпрацюючи з нами ви, в результаті, позбавите себе від зайвого клопоту, довіряючи експертам. Ми відповідально підходимо до вирішення проблем кожен день. Грамотно вирішуємо завдання коли виникає маса питань по відновленню пошкодженого або повністю непридатного транспортного засобу.

Як зв’язатися?

Через спеціальну форму заявки на сайті, або за телефонами: (067) 407-03-60 , (098) 152-97-43, (044) 46-666-54.

[ratings]

Средняя оценка 5 / 5. Количество оценок: 3

Меню
Позвонить сейчас