Якщо вам необхідно терміново і за вигідною ціною продати ваш автомобіль в місті Коростені, значить, ви потрапили за адресою. Ми готові викупити ваше авто в будь-якому стані, після ДТП, не на ходу, в кредиті, нерозмитнене, іншими словами – абсолютно будь-який транспортний засіб, крім автомобілів які були викрадені.

З нашою компанією перед вами відкривається чудова можливість дуже вигідно продати вашу машину за короткий термін, не піклуючись про її товарний вигляд.

Терміновий автовикуп Коростень

Ми на ринку вже багато років, і за весь цей час провели тисячі успішних угод, залишивши за собою тільки задоволених клієнтів. Процедура продажу автомобіля з нами це саме задоволення, ніяких зайвих дій з вашого боку, ми беремо на себе всі турботи і завдання, вам потрібно лише – зателефонувати, погодиться і взяти гроші, більше від вас нічого не потрібно.

Плюси автовикупу у місті Коростень

  • викуповуємо автомобілі незалежно від їх технічного стану
  • дуже швидко і уважно оглядаємо та оцінюємо авто
  • виплачуємо обумовлену суму в момент передачі машини
  • економимо ваші сили і витрати по підготовці авто до продажу
  • позбавляємо вас від читання і подачі оголошень, зустрічей з потенційними покупцями, поїздок по авторинках
  • оперативно і безкоштовно виїжджаємо для оцінки машини
  • викуповуємо автомобілі з великим пробігом

Скориставшись нашими послугами, ви захищаєте себе від шахраїв і неадекватних покупців. З нашою фірмою ви гарантовано робите вигідну і безпечну угоду. Обумовлену суму ми виплачуємо готівкою без затримки і відстрочок відразу після огляду. Приймаємо дзвінки в будь-який день тижня і в будь-який час дня і ночі.

Як зв’язатися?

Через спеціальну форму заявки на сайті, або за телефонами: (067) 407-03-60 , (098) 152-97-43, (044) 46-666-54.

Средняя оценка 5 / 5. Количество оценок: 2

Call Now ButtonПозвонить сейчас