Утилізація авто Київ. Утилізація автомобіля – це непростий процес, який вимагає трохи часу з боку власника. За допомогою даного комплексу дій можна ліквідувати авто і негативний вплив його токсичних компонентів на екологію.

У яких випадках необхідна утилізація автомобіля в Києві?

Утилізація машини в Києві може стане в нагоді власникам транспортних засобів досить часто. З одного боку, це пов’язано з тим, що саме в столиці зараз акумулюється велика кількість різноманітного транспорту. А машини з часом рано чи пізно зношуються, іржавіють і приходять в несправність. Тому дуже старі «неактуальні» авто і машини не на ходу відправляють на переробку та утилізацію.

З іншого боку, в місті Київ досить часто трапляються аварії та дорожні пригоди. Зрозуміло, невеликі подряпини, биті фари або легкі вм’ятини можна легко виправити. Але бувають і важкі ДТП, в яких машина сильно мнеться. Коли вже авто не можна ніяк реанімувати, то його утилізують.

Як утилізувати автомобіль в місті Київ?

Утилізація машини є складним процесом і складається з трьох етапів:

  1. Перший етап – зняття автомобіля з обліку. Для цього потрібно поїхати в будь-який сервісний центр МВС. Не обов’язково привозити сюди авто, але потрібно мати при собі деякі документи. Пакет документів для того, щоб зняти транспортний засіб з обліку в Києві включає в себе: заяву, паспорт або ID-карта, ідентифікаційний номер, технічний паспорт автомобіля та його номерні знаки.
  2. Другий етап – здача авто на утилізацію. Здати автомобіль на утилізацію можна тільки в компанію, яка має сертифікати спеціального зразка і відповідає вимогам законів України про утилізацію транспортних засобів. Пов’язано це з тим, що в машинах міститься безліч токсичних речовин, які необхідно правильно утилізувати.
  3. Третій етап – це сам процес утилізації. При утилізації автомобіля вже безпосередньо в спеціально відведеному місці присутність власника вже не обов’язково. На цьому етапі з машини зливаються всі експлуатаційні рідини, здійснюється демонтаж небезпечних для екології деталей. Потім з авто знімають всі запчастини придатні для подальшого використання. Іншу частину автомобіля розбивають на частини і відправляють на переробку.

Чи можна продати авто непридатне до використання в Києві?

Що добре, якщо Ви не бажаєте заморочуватися з утилізацією, то транспортний засіб можна спробувати здати на запчастини або ж продати. Скупкою битих і непридатних до використання автомобілів в Києві займається автовикуп.

За допомогою послуги Автовикуп в Києві можна легко продати стару машину, бите або аварійне авто, транспортний засіб після пожежі, потопу або ДТП, а також будь-який автомобіль, який знаходиться не на ходу.

Дізнатися ціну машини можна по телефону: (067) 407-03-60, (098) 152-97-43 або (044) 46-666-54. До того ж, можете залишити заявку на сайті на розрахунок вартості автомобіля, і ми з Вами зв’яжемося в найкоротші терміни.

Средняя оценка 0 / 5. Количество оценок: 0

Меню
Позвонить сейчас