Викуп б/у автомобілів за високими цінамиБажаєте розпрощатися зі старою машиною, але немає часу на документацію і пошуки покупців? Зверніться до нас і ми зробимо викуп авто б/у максимально швидко і за відмінну ціну!

В даний час багато хто має у володінні особистий автомобіль. Однак, з часом кожна машина приїдається, ламається або починає працювати не так, як хотілося б. Навіть у власників дорогих транспортних засобів виникають різні причини для заміни машини. Наприклад, дороге техобслуговування, заміна тих чи інших деталей. Якщо у вас є достатньо вільного часу, то можна спокійно знайти покупця на авторинку або в інтернеті, варіантів для продажу достатньо, але триває вона може тижнями і довше.

Ми допомагаємо тим, кому гроші потрібні терміново, можливо на покупку іншого автомобіля, без якого неможливо працювати, або для інших цілей. У нас відбувається скупка бу автомобілів з дотриманням всіх юридичних аспектів купівлі / продажу.

Як відбувається процес викупу б.у. авто

Після залишення вами заявки, наш працівник обговорює з вами зручний час зустрічі для огляду автомобіля. Це може бути в той же день, коли ви залишаєте заявку або коли вам зручніше.

Якщо після оцінки авто вам підходить запропонована вартість, тоді ми укладаємо з вами договір. Купівля може бути здійснена в той же день, коли ви підписуєте договір. Всіма документами займаємося ми, тому від вас нічого не потрібно крім стандартного пакета документів на автомобіль. Спосіб оплати можна вибрати найбільш прийнятний для вас.

Старий метод продажу потребує від продавця великих зусиль на приведення в порядок автомобіля, на виставлення оголошення, на численні дзвінки та зустрічі. Найчастіше на це йде не тільки час, а й гроші, сили. Якщо ви не бажаєте зайвих витрат, то можна зробити все набагато простіше, для цього достатньо зв’язатися з нами!

Як зв’язатися?

Через спеціальну форму заявку на сайті, або за телефонами: (067) 407-03-60 , (098) 152-97-43, (044) 46-666-54.

[ratings]

Средняя оценка 0 / 5. Количество оценок: 0

Call Now ButtonПозвонить сейчас