Ви хочете продати свій нерозмитнений автомобіль? Але не знаєте, як це зробити найбільш швидко, практично і при цьому без зайвої юридичної тяганини? Тоді звертайтеся в компанію «Авто 100». Ми зробимо викуп нерозмитнених авто будь-яких марок, років випуску і виробника.

Не варто думати, що авто без «розмитнення» тепер можна здати на металобрухт. Телефонуйте нам або залишайте заявку на сайті avto-100.com.ua і ми розповімо, наскільки вам вигідно продати вашу «евробляху».

Викуп нерозмитнених авто

З нашою компанією процедура Автовикуп нерозмитнених машин може зайняти буквально день. Ви звертаєтеся до нас будь-яким зручним способом (через телефон або сайт). Ми попередньо оцінюємо авто по телефону, якщо вартість влаштовує. Тоді до вас приїде наш фахівець для остаточної оцінки. Після, якщо ми домовляємося про умови і ціною, ви підписуєте документи з нашим юристом і отримуєте всю обумовлену суму готівкою.

Вартість авто залежить від його стану, року, марки та інших технічних характеристик. Але ви можете бути впевнені, звернувшись до нас в компанію, ми гарантовано викупимо ваше авто на вигідних для вас умовах.

Як зв’язатися?

Через спеціальну форму заявку на сайті, або за телефонами: (067) 407-03-60 , (098) 152-97-43, (044) 46-666-54.

[ratings]

Средняя оценка 5 / 5. Количество оценок: 6

Call Now ButtonПозвонить сейчас