Потрапили в ДТП? Прийміть наші співчуття! Найчастіше автомобіль бере на себе основний удар і після ДТП перебуває в такому стані, що з ним вже не можна нічого зробити. Якщо у вас подібна ситуація, то пропонуємо вам терміновий викуп битих авто після дтп дорого.

Не впадайте у відчай, не поспішайте здавати залишки машини на металобрухт. Ми заплатимо вам більше і у вас з’являться гроші на покупку нового транспортного засобу, або ж для інших особистих цілей.

Пережита аварія приносить багато стресу і мало у кого з’являється бажання шукати вцілілі деталі, щоб їх продати. Без досвіду це зробити вкрай складно. Але у нас працюють професіонали, які чудово розбираються в транспорті будь-якого типу, тому ми пропонуємо високу оплату за те, що, здавалося б, вже не врятувати.

Терміновий викуп автомобілів після ДТП дорого

Скупка авто після дтп нашим сервісом має масу позитивних сторін:

  1. достойна сума викупу,
  2. швидке переоформлення документів,
  3. замовнику нічого не потрібно робити, всім займаємося виключно ми,
  4. в гаражі з’явиться вільне місце,
  5. процедура триває пару годин, все можна зробити за один день.

Можете спробувати продати самостійно розбиту машину, але чи отримаєте Ви стільки ж, скільки пропонуємо ми – спірне питання. Автовикуп після ДТП вигідний для вас тим, що вам не доводиться шукати усіма можливими способами, витрачаючи на це сили і час. Вам не потрібно збирати документи, зрозуміло, для продажу знадобиться стандартний набір документів, але не більше того. Також вам не доведеться шукати хорошого юриста, тому що переоформленням займаємося ми. Гроші ви отримуєте в той же день.

Якщо вас не влаштує запропонована вартість від нашого оцінювача, ви завжди можете відмовитися від угоди. Але поспішаємо вас запевнити в тому, що наша пропозиція одне з кращих по вигоді. Ціна викупу нашим сервісом близька до ринкової вартості.

Як зв’язатися?

Через спеціальну форму заявку на сайті, або за телефонами: (067) 407-03-60 , (098) 152-97-43, (044) 46-666-54.

[ratings]

Средняя оценка 4.8 / 5. Количество оценок: 4

Меню
Позвонить сейчас