На території нашої країни і не тільки, використовуються переважно лірорульні машини, але зустрічаються і ті, кому на праворульном автомобілі їздити зручніше. Тільки в даному випадку придбати або продати такого типу транспортний засіб складно. Якщо вам необхідно продати японський праворульний автомобіль, тоді ви можете звернутися до нас. У нашій фірмі відбувається скупка битих японських авто і цілих теж. Ми пропонуємо вигідну суму грошей за автомобіль в будь-якому стані.

Причини продажу полягають не тільки в причини поломок. Припустимо, людина переїхала з країни з лівостороннім рухом в Україну і йому доводиться пристосуватися. Найкраще для цього змінити транспортний засіб. Щоб це зробити якомога швидше, зверніться до нас і ми допоможемо.

Викуп японських авто – продати японське авто дорого

Можна спробувати продати автомобіль самостійно в автосалон або знайти покупця класичними способами, але у випадку з японськими моделями це буде досить складно. Особливо якщо транспортний засіб має будь-які технічні або естетичні вади. При автовикупу японських авто ці моменти також беруться до уваги, але у нас в штаті є фахівці з ремонтів та приведення автомобілів в робочий стан, тому ми не відмовляємося від битих і аварійних машин.

У той час коли проводиться викуп японських автомобілів, власникам не потрібно нічого робити. Слід лише обумовити відповідний термін зустрічі для оцінки вартості машини і укладення угоди. Ми працюємо дуже швидко навіть якщо у вас не повний пакет документів. Оплата відбувається в день угоди або коли вам зручно.

Щоб запустити процес викупу зв’яжіться з нашим менеджером відправивши заявку через форму або зателефонувавши по телефону. Також якщо у вас є питання, ви можете отримати всю необхідну інформацію у нашого консультанта.

Як зв’язатися?

Через спеціальну форму заявку на сайті, або за телефонами: (067) 407-03-60 , (098) 152-97-43, (044) 46-666-54.

[ratings]

Средняя оценка 4.8 / 5. Количество оценок: 4

Call Now ButtonПозвонить сейчас