Правила вибору автомобільного акумулятора

  1. Головна
  2. /
  3. Авто статті
  4. /
  5. Правила вибору автомобільного акумулятора

Купівля автомобільного акумулятора неминуча при виході з ладу штатного аналогічного пристрою. 

Визначення ємності

Стандартно ємність змиритися ампер-годинами, визначає максимальну енергію накопичення. При наявності великого об’єму рідини розряд агрегату буде тривалим.

Найпоширеніші моделі – 60 А/ч, вони часто присутні в авто на бензинових двигунах за обсягом від 1,3 до 2 л. На дизельні машини зазвичай монтуються акумулятори від 75 до 90 А / ч.

Пусковий струм і його значення

Такий параметр визначається амперами (А), він необхідний для визначення батарейній потужності. При великому значенні пуску машина заводиться легко навіть при знижених температурах. Цей показник має велике значення для дизельних моторів. Середній показник на дизелях – 300 А, на бензинових авто – 255 А.

Про полярність зворотну і пряму

Відсутня принципова різниця між такими значеннями. Але при виборі акумулятора слід розуміти, що його полярність повинна повністю відповідати штатному аналогу. В іншому випадку свій виріб не закріпилася в автомобілі.

Струмопроводи визначаються як «+» і «-», вони розділені за типами на:

  1. Американські – оснащуються різьбленням, розташовуються на бічних сторонах.
  2. Азіатські – місцем розташування виступає плоска зона на кришці.
  3. Європейські – розміщені в поглибленнях, рівень яких глибше кришки.

Вид електроліту

Автомобільні акумулятори бувають обслуговуються, вони містять свинцево-кислотний електроліт. У міру необхідності рідина може доливають через спеціальний отвір.

Якщо розглядати сучасні батареї, вони частіше є необслуговуваних або кальцієвими, відсутня необхідність в доливці.

Типи кріплень

Європейські автомобілі оснащуються акумуляторами, що закріплюються за допомогою пластин притискного типу. Вони «хапаються» за бортики на нижній довгій стороні. Останні відсутні на азіатських машинах. Кріплення батареї відбувається за принципом притиску планкою або рамкою, вони розміщені зверху і фіксуються шпильками.

Підбирати описується пристрій слід з урахуванням особливостей кріплення, присутнього на авто. В іншому випадку його контакт не буде надійним, що спричинить замикання, пошкодження, передчасний знос.

Средняя оценка 0 / 5. Количество оценок: 0

Call Now ButtonПозвонить сейчас