Автовикуп евроблях КиївАвтовикуп евроблях Київ. Після зміни деяких законів України, бути власником автомобіля на єврономерах (на «евробляхах») стало бути не так вигідно, як раніше. У зв’язку з цим у більшості власників автомобілів на іноземній реєстрації виникла необхідність продати свою машину. При цьому, бажано, швидко. Однак, зробити це через сайти купівлі-продажу авто не так просто як думалося спочатку. Охочих купити евробляху виявилося не так багато, як хотілося б.

Якщо Ви хочете швидко і вигідно продати евробляху в Києві — звертайтеся до нас! Адже самий простий і ефективний спосіб продати автомобіль на єврономерах — це автовикуп.

Як продати евробляху (авто на європейських номерах)?

Зателефонуйте будь-якому зручному для Вас номеру телефону: (067) 407-03-60 , (098) 152-97-43, (044) 46-666-54. Як варіант, ще можна залишити заявку на сайті, прикріпивши до заявки фотографії. Телефоном ми назвемо приблизну суму викупу.  Призначимо зустріч в будь-якому зручному районі Києва і області.

Викуп евроблях в Києві — які машини викуповуємо?

Ми викуповуємо євробляхи на польський, литовських, німецький, естонських та будь-яких інших номерах. Марка і модель автомобіля може бути будь-яка, включаючи: Opel, Mazda, VW, Mercedes-Benz, Chevrolet, BMW, Toyota, Daewoo, Lexus, Geely, Hyundai, Audi та інші. Це може бути як легковий, так і вантажний автомобіль, і навіть мотоцикл.

Також цікавить різного роду спецтехніка на єврономерах: навантажувачі, самоскиди, тягачі, екскаватори, крани (MAN, JCB, Bobcat, Caterpillar і інші)

Викуп евроблях після ДТП

Звичайно ж, викуп евроблях в Києві з радістю купить автомобілі після ДТП , пожежі, аварії. Причому, прямо з місця аварії. Приїдемо зі своїм евакуатором. Таким чином Ви позбавляється хоча б частково від величезної кількості проблем, які виникають у зв’язку з аварією на нерозмитнених авто.

У яких районах Києва працює викуп евроблях?

Ми викуповуємо евробляхи у всіх районах Києва, включаючи: Голосіївський, Солом’янський, Дарницький, Деснянський, Шевченківський, Подільський, Дніпровський, Оболонський, Печерський, Святошинський. Також весь лівий берег і правий берег Києва. Звичайно ж, працюємо в передмістях і в усій Київській області.

Автовикуп евроблях Київ — це кращий спосіб швидко і вигідно машину на єврономерах.

[ratings]

Средняя оценка 5 / 5. Количество оценок: 1

Call Now ButtonЗателефонувати зараз