Продати автомобіль на розбирання Київ. Якщо Ваш автомобіль зламався або Ви потрапили в аварію і машина вже не підлягає ремонту — її все одно можна продати. На жаль, багато водіїв в таких ситуаціях опускають руки. Вони залишають авто іржавіти і гнити під дощем на вулиці. Поки самі не можуть зібрати копієчку до копієчки.

Повірте, вихід є. Автомобіль завжди можна продати на розбирання дорого і дуже швидко. Всього кілька годин, і Ви отримаєте гроші за зламане авто одразу на руки.

Автовикуп і його переваги

Найвигідніший спосіб продати авто на розбирання дорого — це звернутися в автовикуп. Скуп авто працює по всій території Києва, Київської області і по всій Україні. Ми дорого купимо на розбирання машину і безкоштовно її евакуюємо. Крім того, наші експерти готові допомогти Вам швидко оформити всі необхідні документи.

Переваги Автовикуп або чому потрібно продавати машину на розбирання саме нам:

  • По-перше, вигода. Ви маєте можливість вигідно продати машину на запчастини і отримати гідні гроші, витративши мінімум часу.
  • По-друге, гарантія. Ми працюємо на ринку вже 10 років. І даємо гарантію професійного обслуговування і найвищої ціни викупу. Всі наші клієнти були задоволені співпрацею і у випадку чого — звертаються повторно тільки до нас.
  • По-третє, Ви можете продати на розбирання абсолютно будь-який транспортний засіб. Це може бути як легковий автомобіль, так і вантажівка або спец. техніка. Також для нас не має значення марка авто або його стан. Викуп авто скуповує на розбирання як битий Ауді, б.у. Фольксваген, Хонда, з-під таксі, втоплений Порше, нерозмитнений Форд, Сітроен не на ходу, так і Ленд Ровер після ДТП або Джип після пожежі. Простіше кажучи, скуп авто купує на розбирання всі автомобілі.

Як продати нам машину на розбирання в Києві?

Продати нам авто дуже легко. Звичайно, Ви можете зателефонує нами по одному з номерів телефону: (067) 407-03-60 , (098) 152-97-43 або (044) 46-666-54. Або ж залишайте заявку на сайті, і ми самі зв’яжемося з Вами.

[ratings]

Средняя оценка 0 / 5. Количество оценок: 0

Call Now ButtonЗателефонувати зараз