Продати зламане авто Київ. Зламаний автомобіль, по правді сказати, не вирок. В якому б стані не знаходився транспортний засіб, його все одно можна дорого продати. Головне, як то кажуть, знати місця.

Безумовно, одним з кращих способів продажу зламаного автомобіля є автовикуп. Вважаю, Ви скажете: «Автовикуп — це розвод для лохів!». Може, частково Ви і праві. Адже багато нечесних людей називаючи себе Автовикуп, викрадають автомобілі або «розводять на гроші». Але не ми!

Чому варто продати зламане авто саме нам?

  • По-перше, ми працюємо на авторинку протягом десяти років. За ці роки ми заробили репутацію надійної компанії. А наші експерти допомогли продати авто тисячам людей у ​​всіх куточках України. Ми цінуємо Ваш довірою і своєю репутацією!
  • По-друге, ми виплачуємо гроші в повній сумі. Що ще краще, відразу на руки одним платежем. Все чесно і чисто!
  • По-третє, ми допоможемо переоформити машину. А при необхідності, заберемо її за свій рахунок евакуатором.

І нарешті, Автовикуп пропонує найвигідніші угоди, пристойні суми і найшвидшу продаж. Всього за пару годин!

Які зламані автомобілі ми купуємо?

Продати зламане авто з будь-яким видом поломки можна тільки у нас. Скуп авто викуповує автомобілі в різному стані: ті, що вимагають зварювальних робіт, після аварії, з несправними АКПП, без мотора, зламаний, після ДТП, що вимагають ремонту, після пожежі, з поламаною коробкою КПП та інші.

До того ж, ми скуповуємо не лише зламані легкові автомобілі. Автовикуп зламаних машин викуповує зламані вантажні авто і спец. техніку. Також там без різниці якої марки Ваш автомобіль. Ви можете з легкістю продати зламане транспортний засіб будь-якого виробника: Volvo, Suzuki, ЗАЗ, Alfa Romeo, Mercedes Benz, Daewoo, МАЗ, Geely, BMV, Acura, Toyota, Caterpillar, Jeep, Ssang Yong, Bobcat, Nissan, Skoda, JCB, Mazda, Tata, Lada, Renaut, KIA, Scania, Ford, Kubota, Chery, УРАЛ, Land Rover, Tatra, BYD, Hyundai, MANN, Chevrolet, КамАЗ, Lexus, Fiat, Daf і інші.

Як з нами зв’язатися?

Є кілька способів продати нам зламаний автомобіль у Києві: залишити заявку на сайті, зателефонувати нам або написати на Вайбер. Номери для зв’язку: (067) 407-03-60 , (098) 152-97-43, (044) 46-666-54.

[ratings]

Средняя оценка 0 / 5. Количество оценок: 0

Call Now ButtonЗателефонувати зараз