Автовикуп Оболонський район Києва. Якщо у Вас є автомобіль, проте ситуація склалася так, що машину потрібно терміново продати. Але при цьому Ви не хочете займатися пошуками покупця — є вихід — Терміновий викуп авто в Києві.

Що таке строковий автовикуп?

Автовикуп в Києві — це сучасна, відносно нова послуга на ринку купівлі-продажу автомобілів. Завдяки автовикупу Ви зможете продати машину всього за пару годин! Просто наберіть на будь-який, зручний для Вас номер телефону: (067) 407-03-60, (098) 152-97-43, (044) 46-666-54. Також можна залишити заявку на викуп через форму на сайті. До заявки можна прикласти фото машини. Таким чином Ви отримаєте більш точну попередню ціну викупу.

Ми запропонуємо Вам до 95% ринкової вартості авто, і ці гроші Ви отримаєте вже сьогодні! Остаточна вартість буде озвучена після приїзду нашого експерта-оцінювача в будь-яке зручне для Вас місце в місті Києві або передмісті. Ціна залежить від року випуску автомобіля і його стану. Однак, незважаючи на стан машини, ми викуповуємо автомобілі в будь-якому стані — старі, старі, після аварії, після ДТП, після пожежі, не на ходу.

Які автомобілі ми викуповуємо на Оболонському районі?

Ми викуповуємо легкові, вантажні автомобілі. Також нас цікавить техніка спеціального призначення (спецтехніка): тягачі, навантажувачі, самоскиди, крани, екскаватори-навантажувачі, екскаватори. Марка машини значення не має.

Де працює автовикуп в Оболонському районі?

Ми скуповуємо авто по всьому Оболонському району, включаючи: Оболонь, ДВС, Петрівка, Вишгородський масив, Мінський масив, Пріорка, Пуща-Водиця, «Подільсько-Куренівський» Промрайон. Також можна призначити зустріч біля станцій метро: Героїв Дніпра, Мінська, Оболонь, Почайна (Петрівка)

Автовикуп Оболонський район Києва після ДТП

Якщо авто потрапило в аварію — телефонуйте. Ми здійснюємо викуп авто після ДТП на Оболонському районі прямо з місця ДТП. Під час спілкування з нами по телефону уточніть, чи потрібен евакуатор. Якщо потрібно — приїдемо відразу з евакуатором, який оплатимо за свій рахунок у разі викупу авто.

Які документи потрібні для автовикупу?

Знадобиться мінімум документів: паспорт (або ID-картка), ідент. код (ІПН) і техпаспорт.

[ratings]

Средняя оценка 4.8 / 5. Количество оценок: 4

Call Now ButtonЗателефонувати зараз