Продати авто на запчастини КиївПродати авто на запчастини Київ. Якщо Ваше авто в зовсім поганому стані, і Ви думаєте продати машину на запчастини у Києві, — не поспішайте. Можливо Вам допоможе послуга автовикупу. Зателефонуйте нам (067) 407-03-60, (098) 152-97-43, (044) 46-666-54, або залиште заявку на сайті. Ми поставимо кілька запитань і озвучимо свою ціну викупу. Цілком може виявитися, що ми запропонуємо Вам більшу суму грошей за машину, ніж якби Ви продали автомобіль на розбирання.

Ми викуповуємо автомобілі всіх марок і моделей по всьому Києву (Лівий, Правий берег), а також в передмістях (Вишневе, Бровари, Бориспіль, Обухів, Українка, Ірпінь та ін.).

Продати авто на запчастини після ДТП в Києві

Якщо автомобіль потрапив в сильну ДТП, не поспішайте здавати його на запчастини. Зверніться спочатку до нас в автовикуп. Ми викуповуємо машини після ДТП. При цьому Ви отримаєте більше, ніж якщо віддасте авто на запчастини. Стан транспортного засобу значення не має. Можете дзвонити прямо з місця аварії. Ви не тільки отримаєте швидко гроші за те, що залишилося від автомобіля, але і позбавите себе від проблем, пов’язаних з ДТП. У разі, якщо ми купимо машину, то всі витрати беремо на себе, включаючи витрати на евакуатор та оформлення документів.

Переваги автовикупу над продажем на запчастини в Києві

  • Можливість отримати більше грошей за свій транспортний засіб
  • Приїдемо у зручне для Вас місце в будь-якій точці Києва
  • Будь-яка форма розрахунку, мінімальна участь з Вашого боку.

Продати авто на запчастини Київ? Зверніться зараз в автовикуп і отримаєте більше!

[ratings]

Средняя оценка 4.8 / 5. Количество оценок: 5

Call Now ButtonЗателефонувати зараз