Автовикуп Солом'янський район КиївАвтовикуп Солом’янський район Київ. З’явилася необхідність терміново продати машину на Солом’янській районі в Києві? Саме для цього існує послуга швидкого автовикупу.

Автовикуп: що таке і в чому суть послуги

Ми максимально спростили процедуру. Від Вас буде потрібно мінімальна участь. Потрібно лише тільки зателефонувати за одним з номерів: 067 407-03-60 , 098 152-97-43 , 044 46-666-54, або залишити заявку через форму на сайті. З Вами зв’яжеться наш експерт, задасть кілька запитань, уточнить нюанси і озвучить суму. Ми не занижуємо ціну Вашого авто. Якщо сума влаштовує — експерт-оцінювач прибуде до Вас для більш детального огляду авто, складання документів. Далі — паперові формальності і передача грошей. Всього пару годин — і автомобіль проданий! Ніяких пошуків покупця і ніяких безрезультатних зустрічей.

Викуп авто на Солом’янській районі: які авто можна продати?

До безперечних переваг автовикупу можна віднести — універсальність. Ми викуповуємо абсолютно будь-які автомобілі в будь-якому стані: після ДТП , аварії, пожежі, що не на ходу, не розмитнені.

Це може бути легковий, вантажний автомобіль, мототехніка, кран, тягач, самоскид, екскаватор, навантажувач будь-якої марки, моделі, модифікації.

Де ми викуповуємо автомобілі на Солом’янському районі?

Ви можете продати авто через автовикуп на території всього Солом’янського району, включаючи: Солом’янка, Батиєва гора, Залізничний масив, Кадетський гай, Першотравневий масив, Чоколівка, Олександрівська слобідка, Залізнична Колонія, Турецьке містечко, Шулявка, Проневщіна, Совки, Жуляни, Відрадний, Грушки , Караваєві дачі, Новокараваеви дачі, Промрайон: «Відрадний», «біля станції Пост-Волинський».

Зустріч також можемо призначити недалеко від станцій метро: Шулявська, Вокзальна, Берестейська, Політехнічний інститут.

Автовикуп на Солом’янці: які документи потрібні?

Знадобитися мінімум документів: паспорт, ІПН (ідентифікаційний код), технічний паспорт на авто.

Автовикуп Солом’янський район Київ:  це швидко, вигідно і безпечно!

[ratings]

 

Средняя оценка 4.8 / 5. Количество оценок: 4

Call Now ButtonЗателефонувати зараз