Автовикуп старих машин КиївАвтовикуп старих машин Київ . Як відомо, автомобілі з плином часу зношуються. В результаті, старе авто застаріває не тільки фізично, а й технологічно. Адже технологічний прогрес кожен день просувається вперед, підвищуючи зручність, комфорт і надійність машини. Звичайно ж, кожен водій буде дуже радий поміняти свою стареньку на щось більш нове і «просунуте».

Автовикуп старих машин Київ

Найчастіше старі автомобілі продаються або здаються на запчастини. У гіршому випадку їх здають на металобрухт. Зрозуміло, кожен власник старенького авто не проти виручити за нього непогані грошики. Однак, конкуренція на ринку бу машин дуже висока. Щоб самостійно продати старий транспортний засіб доведеться кілька тижнів, а то і місяців просидіти на сайтах оголошень. До того ж, відповідати на десятки дзвінків та провести купу зустрічей з покупцями.

На щастя, продати старе авто швидше і простіше можна через автовикуп. Скупка бу авто викуповує автомобілі дорого і виплачує гроші відразу. Ми платимо всю суму на руки одним платежем. Крім того, Автовикуп бу машин допомагає з переоформленням документів.

Які б/у автомобілі ми скуповуємо?

Скупка старих машин купує старі авто всіх марок: Fiat, Chevrolet, Daewoo, Infiniti, Mercedes, Ford, Peugeot, Hyundai, Volvo, Dodge, Nissan, Geely, KIA, Porsche, Chery, Jeep, Acura, ЗАЗ та інші.

Що добре, Ви маєте можливість продати нам транспортний засіб будь-якого року випуску і в будь-якому стані. Автовикуп б.у. автомобілів викуповує нерозмитнений транспорт, авто з-під таксі, після ДТП, після пожежі, аварійне або втоплені, старе або нема на ходу. До речі, якщо Ваш транспортний засіб не на ходу — ми допоможемо з евакуацією.

Як продати нам стару машину?

Скупка бу авто працює по всій Україні, по Київській області та, звичайно, по всьому місту Київ. Щоб оцінити і продати нам автомобіль телефонуйте за тел .: Київстар (067) 407-03-60 , Водафон (098) 152-97-43, (044) 46-666-54 або залишайте заявку на сайті.

Нарешті, наші експерти працюють кожен день без вихідних. Ми готові виїхати в зручний для Вас час і місце, щоб допомогти з продажем авто.

[ratings]

Средняя оценка 5 / 5. Количество оценок: 1

Call Now ButtonЗателефонувати зараз