Скупка машин на запчастини Київ . Машини, на жаль, не можуть працювати вічно. Вони ламаються, запчастини зношуються, старіють технологічно. Буває, автомобіль зламався і лагодити його дорого або легше купити новий. Зламаний транспортний засіб, в результаті, стоїть в гаражі або під будинком нікому не потрібний.

На щастя, автомобілі не на ходу теж купуються в наші дні. Хтось розбирає їх на запчастини і використовує для лагодження інших машин. А хтось може відновити і цю машину і їздити на ній. в будь-якому випадку, авто не на ходу завжди можна продати на запчастини і отримати хороші гроші.

Як продати машину на запчастини у Києві?

На запчастини автомобіль можна продати людям, які займаються ремонтом транспорту. Коротше кажучи, приватні СТО з радістю куплять у Вас машину. Однак, не варто очікувати, що вони запропонують хороші гроші. Так як у СТО частіше за все не дуже великі доходи, і вони всіляко намагаються заощадити на змінних комплектуючих. Тому будуть торгуватися з Вами до останнього.

На щастя, є ще відмінна послуга на ринку купівлі-продажу транспорту — це автовикуп. Автовикуп скуповує авто на запчастини по всій Україні вже 10 років. Ми платимо за зламаний автомобіль найбільші суми на ринку. Крім того, наші експерти допомагають швидко переоформити машину і забирають її за свій рахунок евакуатором. У підсумку, Ви отримуєте на руки всю обіцяну суму до копійки тут же на місці.

Які авто ми скуповуємо на запчастини?

Скупка машин на запчастини викуповує автомобілі всіх марок і років випуску. До того ж, нам не важливо, в якому стані знаходиться авто: нове, старе, «всмятку», після ДТП, без мотора, зламане, іржаве, що не на ходу, бу, після пожежі або після події, на єврономерах, після аварії , з-під таксі, нерозмитнене і інші.

Як з нами зв’язатися?

Заповнивши коротку інформацію про авто в спеціальній формі на сайті, натисніть кнопку «Дізнатися ціну». В результаті, Вам передзвонить наш експерт і відповість на всі запитання, а також озвучить приблизну ціну. Звичайно, Ви можете також зв’язатися з нами за телефоном: (067) 407-03-60 , Водафон (098) 152-97-43 або (044) 46-666-54.

[ratings]

Средняя оценка 0 / 5. Количество оценок: 0

Call Now ButtonЗателефонувати зараз