Автовикуп Дарницький район КиївАвтовикуп Дарницький район Київ. Якщо Ви думаєте як продати власний автомобіль, зверніть увагу на послугу термінового викупу авто. Суть автовикупу — Ви звільняєтесь від усіх довгих та складних процедур самостійного пошуку покупця.

Щоб продати автомобіль через послугу викупу досить зателефонувати на будь-який з номерів: (067) 407-03-60, (098) 152-97-43, (044) 46-666-54. Дзвонити можливо і через вайбер. Також через вайбер можна надіслати фотографії автомобіля. Ще можна залишити заявку на викуп через відповідну форму заявки на сайті. Телефоном Вам буде озвучена ціна, яку ми готові вже сьогодні заплатити за Ваше авто. Після цього наш експерт-оцінювач приїде до Вас в будь-яку зручну точку міста, виконає огляд та оцінку машини. Далі — оформлення документів та передача грошей. За допомогою автовикупу Ви отримаєте до 95% ринкової вартості автомобіля вже сьогодні, всього за декілька годин!

Де працює автовикуп в Дарницькому районі?

Ми скуповуємо автомобілі по всьому Дарницькому району, включаючи території: Нової Дарниці, Харківського масиву, масиву Позняки, Північні Осокорки, а також сіл Позняки та Осокорки, Бортничі, ДВРЗ, Рембаза, села Шевченко, промзон «Осокорки», «Позняки», «Бортничі», «Дарницький».

Для Вашої зручності можемо провести зустріч біля станцій метро Славутич, Позняки, Осокорки, Харківська, Вирлиця, Бориспільська, Червоний Хутір.

Які автомобілі ми викуповуємо?

Вантажні, легкові, мото транспорт. А також дорого викуповуємо спецтехніку, включаючи самоскиди, тягачі, екскаватори, навантажувачі, екскаватори-навантажувачі.

Стан значення не має. Ми дорого купимо автомобілі як нові, так і старі, б/у, нерозмитнені, а також після аварії, проблемні, після ДТП, не на ходу, і навіть автомобілі після пожежі.

Які марки авто викуповуємо?

Викуповуємо автомобілі будь-якої країни виробництва на будь-якій реєстрації, проте віком не старше 25 років. Включаючи VW, Опель, Мерседес, Мазда, ЗАЗ, ВАЗ, KIA, Suzuki, Toyota, Lexus.

Автовикуп Дарниця після ДТП

Машину потрапила в аварію в Києві? Звертайтеся, купимо та вивеземо евакуатором за свій рахунок.

Переваги термінового автовикупу від AVTO-100.com.ua

  • Максимальна ціна викупу, ми не занижуємо вартість авто.
  • Працюємо дуже швидко, завдяки цьому Ви отримаєте гроші швидко.
  • Наші експерти мають досвід роботи більше 10 років
  • Ви можете бути впевнені в правильності документів і прозорості угоди.

Автовикуп Дарницький район Київ. Телефонуйте зараз і отримаєте гідні гроші за свою машину!

[ratings]

Средняя оценка 4.8 / 5. Количество оценок: 5

Call Now ButtonЗателефонувати зараз