Викуп битих авто КиївВикуп битих авто Київ. Ніхто не застрахований від аварій. Іноді від аварії не рятує ні акуратність, ні великий досвід водіння. Що ж робити, якщо автомобіль потрапив в аварію? Очевидне рішення — робити ремонт. Але як бути, якщо ремонт — не варіант і простіше продати биту машину? Найпростіший спосіб продати биту машину в Києві — автовикуп.

Що таке викуп битих авто Київ?

Автовикуп битих машин — це відносно нова сучасна послуга на ринку купівлі-продажу транспортних засобів. Тільки уявіть — один дзвінок — і автомобіль продано! Ми з радістю купимо Ваше авто після аварії будь марок, моделі і року випуску.

Просто зателефонуйте (067) 407-03-60, (098) 152-97-43, (044) 46-666-54, або залиште заявку на сайті. Ви отримаєте до 95% ринкової вартості авто вже протягом декількох годин.

Скупка авто після аварії Київ: можлива?

Звичайно! Ми дорого купимо Ваш легковий, вантажний автомобіль, мотоцикл, і навіть спецтехніку: навантажувач, кран, екскаватор, самоскид. Стану значення не має, купимо в тому числі транспорт не на ходу, після пожежі, будь-якої реєстрації.

Де ми працюємо?

Приїдемо в будь-який зручний для Вас місце в місті Київ та Київській області. Телефонуйте — узгодимо час і місце зустрічі.

Скільки можна отримати за бите авто в Києві?

Ми можемо запропонувати до 95% ринкової вартості машини. Точна ціна залежить від самого автомобіля, його стану, року випуску і т.д. Прикріпіть до заявки на викуп фото і отримаєте більш точну попередню оцінку вартості. Також фото можна відправити на будь-який з наших мобільних номерів через вайбер.

Переваги термінового викупу битих авто Київ, відгуки

Дорого викуповуємо автомобілі в будь-якому стані.

  • Вам не потрібно проводити передпродажну підготовку авто.
  • Наші експерт працюють в цій сфері вже більше 10 років. Завдяки цьому швидко і точно визначають реальний стан автомобіля.
  • Від Вас знадобиться мінімальна участь.
  • Безпека угоди гарантована. Ми хвилюємось за свою репутацією.

Зателефонуйте і вигідно продайте свій битий автомобіль в Києві вже сьогодні!

[ratings]

Средняя оценка 4.7 / 5. Количество оценок: 6

Call Now ButtonЗателефонувати зараз