Викуп авто не на ходу Київ. Кожен день на дорогах України відбуваються аварії і дрібні дорожні події. Крім того, деталі в автомобілях зношуються, кузов покриває іржа, стираються покришки. І не важливо, з якої причини автомобіль більше не може їхати, будь-який автовласник все одно спробує його продати.

На жаль, продати несправне авто досить важко, особливо своїми власними силами. Однак, тут на допомогу прийде послуга викуп несправних авто.

Що таке скуповування несправних авто Київ?

Наша компанія працює на ринку купівлі-продажу транспортних засобів вже більше 10 років. Крім інших наших послуг, ми також здійснюємо викуп авто не на ходу. Ми робимо оцінку, допомагаємо з оформленням документів, викуповуємо авто відразу і транспортування беремо на себе. В результаті, Ви отримуєте до 95% ринкової ціни на руки. Найшвидша продаж і найвигідніша угода!

Які автомобілі ми купуємо в Києві?

Наші фахівці працюють по всій Україні і готові хоч сьогодні купити несправне авто, наприклад: зі зламаним двигуном, після ДТП, не на ходу, з поломками, без мотора, зі зламаним АКПП, частково згорівше, після потопу і так далі. До того ж, якщо авто не заводиться, а причина не відома, але Ви в будь-якому випадку бажаєте продати його — звертайтеся до нас. Викуп авто несправних купить у Вас автомобіль в будь-якому стані.

До речі, нам також не має значення, якої марки транспортний засіб. Це може бути дороге Ауді або Мерседес, або ж у Вас Део або китайський Джилі — ми купимо його за гідні гроші. Авто не на ходу викуп швидко купить машину будь-якого року випуску. Ми скуповуємо як старі, так і нові автомобілі. Так само викуп авто не на ходу купить не тільки легковий транспортний засіб, але і вантажівку.

Як продати нам несправну машину в Києві?

Наші фахівці працюють без вихідних і перерв. Ми завжди на зв’язку і готові відповісти на всі Ваші запитання за телефоном: (067) 407-03-60, (098) 152-97-43, (044) 46-666-54. До речі сказати, залишивши заявку на сайті, з Вами зв’яжуться наші експерти і проконсультують з приводу оцінки, продажу та переоформлення.

[ratings]

Средняя оценка 0 / 5. Количество оценок: 0

Call Now ButtonЗателефонувати зараз