Викуп вантажних авто КиївВикуп вантажних авто Київ. Вантажний транспорт — дуже потрібний вид транспорту. Без вантажоперевезень складно уявити собі життя такого великого міста, як Київ. Однак, незважаючи на затребуваність, продати вантажний транспорт досить складно. Покупці такого роду машин в основній своїй масі — бізнес і підприємства. Продаж вантажівки таким покупцям може виявитися досить складною процедурою.

Але є на ринку купівлі-продажу машин є спосіб, як продати вантажний автомобіль швидко. Це послуга Автовикуп вантажних авто в Києві.

Де можна продати вантажний автомобіль?

Якщо ви шукаєте, як швидко продати вантажівку, зверніть увагу на послугу: терміновий викуп вантажних автомобілів в Києві. У чому суть послуги? Потрібно просто зателефонувати (067) 407-03-60, (098) 152-97-43, (044) 46-666-54. Другий варіант: залишити заявку на викуп через форму на сайті. До заявки можна прикріпити фотографії, або відправити їх на будь-який з номерів через вайбер. Ми Вам передзвонимо і назвемо свою ціну. За цією ціною ми будемо готові купити Ваш вантажівка протягом декількох годин.

При цьому Вам не потрібно шукати покупці і думати про те, скільки коштує переоформити вантажний автомобіль в Україні. Наш експерт приїде в будь-який зручний для Вас місце в місті Київ, або в Київській області. Оцінить машину, оформить документи та передасть гроші.

Якщо вантажівка потрапила в аварію — не проблема. Ми скуповуємо вантажний транспорт після ДТП, битий, б.у, після пожежі, не на ходу. При необхідності, приїдемо з евакуатором прямо на місце аварії. Всю паперову тяганину і логістику беремо на себе.

Продати вантажний автомобіль в Україні: які викуповуємо?

Дорого скуповуємо вантажівки всіх видів, в тому числі: тягачі, фури, єврофури, платформи, автовози, тенти, самоскиди, напівпричепи, лісовози. Стан, країна реєстрації, рік випуску, марка значення не має, однак, впливає на ціну, яку ми запропонуємо. Працюємо на ринку вже більше 10 років. Знаємо як запропонувати Вам найвищу ціну викупу, яка може скласти до 95% актуальної ринкової ціни. Дорого викуповуємо КамАЗ, ГАЗ, ЗІЛ, КРАЗ, МАЗ, а також вантажівки Scania, Mercedes Benz, Daf, Man, Iveco, Renault, Volvo, Nissan, Mitsubishi.

Автовикуп вантажних авто: переваги та відгуки

  • Висока оцінка вартості Вашої машини
  • Ви вигідно продасте вантажівку в Києві вже сьогодні
  • Працюємо на ринку більше 10 років, оформлення проходить повністю законно і прозоро
  • Швидкий розрахунок. Ви отримаєте гроші без зволікань.

Викуп вантажних авто Київ: телефонуйте і Ви зможете продати вантажівку всього за кілька годин!

[ratings]

Средняя оценка 4.5 / 5. Количество оценок: 4

Call Now ButtonЗателефонувати зараз